reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Alicja podzielam entuzjazm, u mnie był fałszywy alarm. W sumie do 23 były te skurcze, położyłam się do łóżka spać, męczyły mnie do ok 1 ból z pleców i ledwo się dało spać, ale potem przeszło jak ręką odjął i po porodzie, noc przespana a ja całkiem bez nadziei :( chyba będę się kulać jak Kusiak a moje dziecko przybierze rozmiarów słoniątka do tej pory bo sam chyba nie chce wyjść :(
No jedyna nadzieja że czeka na tatusia który będzie jutro raniutko.
Ehs a do tego codziennie widzę że już są rozstępy i eh

Rajo jak u Ciebie? Mam nadzieję że tulisz maluszka

Emka u Ciebie pewnie też niedługo

Ulatniam się zawiedziona, powodzenia dziewczyny, owocnego weekendu
 
reklama
Hej kobitki ;*

Nadal kciuki mam zacisniete za wszystkie ;)

Ja wlasnie kurze wytarlam musze pozmywac i jeszcze podlogi .. M pojechal jesscze doo sklepu po banany i inne *******ki bo robimy dzis bananowca dla gosci ;) przychodza zobaczyc malego i male urodziny robimy ;)

W nocy troche przekichane bylo nati sie budzi przy kazdym jeknieciu malego wstaje na roqne nogi daje smoczka i czeka az zasnie.. No obled poprostu... Ciekawe jak dlugo tak pociagnie..
A my smiejemy sie ze na instynkt macierzynski jeszcze za wczesnie ;D

Uciekam buziaki dla wszystkich mamusiek i dzieciaczkow ;**
 
Ann no to mozemy jutro razem rodzic bo dzisiejsza data mi bardzo nie odpowiada, ale juz po polnocy dzis moge wykluwac pisklaka ;-)

tez czekam z niecierpliwoscia na newsy od dziewczyn
Rajo pewnie urodzila a Emka wlasnie steka :p ale mi sie zrymowalo..

Katka fajnie ze maly rosnie jak na drozdzach :-) i zycze zdrowka, oby antybiotyk pomogl szybciutko.

felicity soczku chetnie bym sie napila, tak mi teraz smaka zrobilas.

dzis rodzice z Zielonej przyjezdzaja do mnie do szpitala i chyba Majusie zabiora do siebie. Tesciowa niby sie nia zajmuje ale mala placze za mna coraz bardziej wiec niech ma mala wycieczke do Zg.

milego dnia, prosze dostarczyc mi tu wrazen bo sie nudze w szpitalu
 
Ann oj nie! To jest straszne jak zaczynasz miec nadzieje a potem nic sie nie dzieje :( no szkoda :( ale moze nastepnym razem sie uda :)

Emka &&& zeby sie rozkrecilo w koncu :)

Alicja za Ciebie tez &&& zeby sie ruszylo :)

Ja juz jestem 11 dni po terminie, wyobrazacie to sobie??!!! No nic, jutro szpital i najpozniej w poniedzialek bede miec moja coreczke :)
W ogole jak bylam wczoraj na tym usg w szpitalu to byly takie tlumy ze hej. Jedna babka miala umowiona cesarke i czekala w recepcji 6 godz!!!!! A oni nie mogli jej wziac bo caly czas mieli jakies nagle cesarki! Nie ma to jak robienie dzidziusiow w swieta i sylwestra :D kazdy mial wolne a teraz nie ma miejsc na porodowkach :D :D

A moja tesciowa teraz sie rozchorowala wiec tez nie fajnie :(
 
Kusiak do poniedzialku juz bliziutko :-):-) wczoraj mojej kolezance zrobili cesarke bo juz trzy razy probowali wywolac kroplowka a byla 10 dni po terminie. Dzis juz smigala po korytarzu... zazdraszczam.

tu wlasnie wczoraj polozne sie smialy ze jesiennych dzieciaczkow jest zatrzesienie po swietach i sylwestrze :p:p:p

u mnie poki co skurcze co 20, czasem 10 minut, ale to na bank nie porodowe tyle, ze mecza i bola.
 
Melduje sie ze szpitala. Nie spałam cała noc z bólu.. Ciagle praktycznie jestem pod ktg. Teraz mam 3,5 cm rozwarcia - przynajmniej jedno pocieszenie po całej bezsennej nocy. Bóle sa juz naprawdę bolesne ale jeszcze daje radę. Jest juz Ze mną Daniel. Ze względu na to ze jest przeludnienie dostałam sale VIP :) chcą mnie niedługo przenieść na porodówkę ale nie maja za bardzo miejsc. Pozdrawiam i trzymajcie kciuki!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny. Która już urodziła? Ja po terminie i czekam dalej. Termin ten był na 25 września. Mam bóle takie jak na okres... Ehh... Czekam do poniedziałku, a później już pojadę do szpitala się sprawdzić. A mały się strasznie rusza :-) i się nie spieszy. :-)
 
Dziewuszki, pogoda piękna i wam sprzyja i waszym maluchom, co by w ciepełku na świat przyszły :-) trzymam zatem kciuki oby było już po.

Mojemu Franciowi dzisiaj noc z dniem się przestawiła i spałam całe 3 h oczywiście z przerwami.. ja teraz chodze po ścianach a maluch smacznie chrapie...
 
reklama
Do góry