reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Dowiadywałam się o USG prenatalne w tej przychodni do której chcę się umówić i powiedziano mi, że każde USG 3D/4D jest wykonywane u nich przez powłoki brzuszne:tak:
Bubbles ale prenatalne nie wykonuje się w 3d/4d. Wieczorem Wam powiem jak ja miałam bo widzę że jest różnie. Udało się umówić na jakiś termin ?
 
Ritta no ta babka mi mówiła, że to prenatalne są i że robią je w 3D/4D, to już nie wiem o co chodzi:dry:
 
Kasica o jej ale pech. Ale dlugo nie musisz czekac :)

Bubbles no w 3D raczej nie sprawdza tego co musza spraedzic bo nie widac przeciez narzadow wewnetrznych w 3D.
 
Hej,
W końcu mam naprawionego laptopa i mogę z Wami pisać
:-)
Ale pewnie nie dam rady Was nadgonić :no:
Wczoraj miałam USG relacja w odpowiednim dziale) wszystko jest ok. Jednak nadal zostaję w szpitalu przynajmniej do piątku za tydzień :baffled:

Obecnie jestem stale zmęczona, ciągle bym spała i rano strasznie kręci mi się w głowie.

Brzuszek już całkiem pokaźny, na plusie mam już 1,5kg :szok:

I tak sobie uświadomiłam, że pierwsze zdjęcie maluszków będę miała dopiero z usg genetycznego :-( a tyle miałam badań...

Miłego popołudnia ;-)
 
Kusiak no to widocznie ta kobieta mnie wprowadziła w błąd, albo najpierw robią w 2D a później w ramach tego badania przełączają na 3D?
 
reklama
Bubbles jak dla mnie 3d/4d to dodatkowy bajer dla rodziców. Można je zrobić żeby zobaczyć jak dzidziuś wygląda ale do diagnostyki raczej nie jest potrzebny. Może jej chodziło o to że przy okazji prenatalnych będziecie mogli zobaczyć bąbla w 3d.
 
Do góry