reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

a moze wklej zdjecie to zobaczymy?

mi na pryszcze pomaga sudocrem...

ja jeszcze problem mam z ramionami... wlasnie taka kaszke na nich mam.. niby pryszcze ale nie pryszcze:p nie moge sie opanowac i je skubie..
 
reklama
Harsh wlasnie o to chodzi, ze to nie pryszcze, z daleka niewidoczne a z bliska jakbym miala cala twarz chropowata, jak zrobie peeling to wszytko ok, a na drugi dzien powrot masakra!
 
a moze wklej zdjecie to zobaczymy?

mi na pryszcze pomaga sudocrem...

ja jeszcze problem mam z ramionami... wlasnie taka kaszke na nich mam.. niby pryszcze ale nie pryszcze:p nie moge sie opanowac i je skubie..
a czy to takie pryszcze w kolorze skory? ze dopoki ich nie dotkniesz to nie wiesz, ze sa? nawilzaj je ile sie da. zobaczysz, ze pomoze :tak:
 
Na tradzik różowawy ponoć świetna jest glinka zielona :tak: ja nie stosowałam, ale koleżanka tak i bardzo sobie chwali. Wiem jeszcze z własnego doświadczenia, że kosmetyki w tym fluidy z formy Vichy są rewelacyjne ale mają jedną wade są cholernie drogie :dry:
 
Na tradzik różowawy ponoć świetna jest glinka zielona :tak: ja nie stosowałam, ale koleżanka tak i bardzo sobie chwali. Wiem jeszcze z własnego doświadczenia, że kosmetyki w tym fluidy z formy Vichy są rewelacyjne ale mają jedną wade są cholernie drogie :dry:
a guru hruda mowila co innego :baffled:
 
reklama
a guru hruda mowila co innego :baffled:
Ja nie mowie ze Vichy jest zle ale za te jakosc nie dalabym tyle kasy.

Harsh wlasnie o to chodzi, ze to nie pryszcze, z daleka niewidoczne a z bliska jakbym miala cala twarz chropowata, jak zrobie peeling to wszytko ok, a na drugi dzien powrot masakra!
Prawdopodobnie zle dobrana dieta, stres. Twoj organizm oczyszcza sie z toksyn poprzez skore. Peeling jest wskazany ale tez powinnas solidnie nawilzac i natluszczac( czystymi olejami roslinnymi) cere, bo parwdopoobnie jest odowodniona, przesuszona powierzchniowo. Diete zaopatrzyc w zdrowe tluszcze czyli tluste ryby, surowy olej z oliwek, avokado, orzechy oraz suplementowac cynk i wit z grypy B.

kina, mam takie cos na lini szczeki. Za nic sie nie moge pozbyc...
Linia szczeki odpowiada za sprawy hormonalne...moze masz rozlegulowane hormony?
A to co masz na ramionach to okolomieszkowe zapalenie skory. Najlepsze sa na to preparaty z wit A ale ostroznie!!! po zastosowaniu nie wystawiac skory na slonce gdyz moga powstac przebarwienia.Najlepiej stosowac wieczorem!
 
Do góry