reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

Donkat, to nie jest wina tego, że depilatory nie wyrywają włosków z cebulkami, a tego, że włoski są za słabe, by się przebić przez skórę. Ja mam ten sam problem. Na razie przestałam używać depilatora.

namieszlaam troche, bo podjelam dwa problemy:sorry:
jeden, to jak sobie radzicie z wrastaniem wloskow, a drugi, to czy wasze depilatory tez urywaja a nie wyrywaja wlosy?

o tym, ze wrastaja wloski, bo sa oslabione, to wiem i wiem ze nie zalezy to od jakosci depilatora

dzieki hruda, poczytam co to
 
reklama
hrudzia, co sadzisz? :

aqua, ethylhexyl methoxycinnamate, isopropyl myristate, cetearyl alcohol, cyclomethicone, petrolatum/cholesterol/cetearyl alcohol, mineral oil, butyl methoxydibenzoylemthane, ceteareth-20, glycine soya oil, glycerin, propylene glycol, triticum vulgare germ oil, glyceryl stearate SE, goat milk axtract, hydrolyzed elastin, polysorbate 20/PEG-20 glyceryl laurate/water/tocopherol/linoleic acid/ retinyl palmitate, water/ glycerin/ propylene glycol/ lecithin/ carnitine/ ubiquinone, acrylates/ C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, triethanolamine, panthenol, allantoin, phenoxyethanol/ methylparaben/ butylparaben/ ethylparaben/ isobutylparaben/ propylparaben, DMDM hydantoin, fragrance, disodium EDTA
 
hrudzia, co sadzisz? :

aqua, ethylhexyl methoxycinnamate, isopropyl myristate, cetearyl alcohol, cyclomethicone, petrolatum/cholesterol/cetearyl alcohol, mineral oil, butyl methoxydibenzoylemthane, ceteareth-20, glycine soya oil, glycerin, propylene glycol, triticum vulgare germ oil, glyceryl stearate SE, goat milk axtract, hydrolyzed elastin, polysorbate 20/PEG-20 glyceryl laurate/water/tocopherol/linoleic acid/ retinyl palmitate, water/ glycerin/ propylene glycol/ lecithin/ carnitine/ ubiquinone, acrylates/ C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, triethanolamine, panthenol, allantoin, phenoxyethanol/ methylparaben/ butylparaben/ ethylparaben/ isobutylparaben/ propylparaben, DMDM hydantoin, fragrance, disodium EDTA
Donkat - wybacz, ale nie zauwazylam wczesniej:zawstydzona/y:
To ajkies skomplikowane "cos" nowoczesne i nie jest to mazidlo ale do ekologicznych nie nalezy. Cos ze sredniej polki typu Dermika, Bielenda, Eris...tak mysle.Na czerwono substancje mogace obciazac(podrazniac), na zielono sladniki naturalne i aktywne( mleko kozie, witamina A, kielki pszenicy)a na niebiesko zaznaczylam cos co jest bardzo skomplikowane i trudno mi orzec...
Do 35 zloty moglabym kupic ale...ze wzledu na to niebiskie balabym sie zeby nie zaszkodzilo...:sorry:
 
dzieki:-)

to "cudo" to krem z Eveline z serii Ogrod Natury z kozim mlekiem i kielkami pszenicy. ciesze sie, ze wysoko cenisz, bo ja zaplacilam w promocji chyba 9zl, a normalnie cos 12-13;-)
 
dzieki:-)

to "cudo" to krem z Eveline z serii Ogrod Natury z kozim mlekiem i kielkami pszenicy. ciesze sie, ze wysoko cenisz, bo ja zaplacilam w promocji chyba 9zl, a normalnie cos 12-13;-)
No to zeby sluzylo. :-) i to "niebieskie" nie zaszkodzilo.:dry:
Ja osobiscie mam przykre doswiadczenia z Evelin'em.
 
reklama
Do góry