reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Aqua trzymaj się, może dociągniesz do września. A swoją drogą najważniejsze, że z dzidziusiem wszystko w porządku!
 
reklama
Aqua - dzidzia rośnie zdrowo i to najważniejsze. Przetrzymałaś tyle dziewczyno to te kilka dni w szpitalu u samej mety też dasz sobie radę. Zuch dziewczynka.
 
aqua- kochana, najważniejsze że do tej pory trzymacie się jeszcze w dwupaku:tak: bo przeciez nie było wcale kolorowo, prawda? ze względu na ciebie i na kubusia, życzę aby poród nastąpił jak najszybciej:)

a swoją drogą- mam propozycję, abyśmy na zamknietym stworzyły watek z naszymi nr telefonów (żeby w razie co informowac się nawzajem). co wy na to??
 
Ewa, dobry pomysł.
Aqua, jestes dzielna, fajnie ze teraz mozesz troche sie ruszyc, a w szpitalu pewnie nie spedzisz za wiele czasu, w ciagu miesiaca bedziesz juz tulic swoja Ale. Najwazniejsze, ze ona rosnie.
 
Aqua - dziewczny mają rację najważniejsze że Ala rozwija się prawidłowo i sobie rośnie, a za dwa tygodnie to juz będzie prawie 38 tydzień wieć glowa do góry...:-D:tak:, najwyżej rozpoczniesz listę rozdwojonych;-):-):-):-)

Ale powiem Wam dziewczyny że My i tak trzymamy się wzorcowo, przecież to już praktycznie sierpnień a my grzeczne :-)

Ewa jestem za, tylko nie wiem czy niektórym dziewczyną nie będzie trzeba zrobić dostępu do wątku zamkniętego ?
 
Aqua - jak dzidzia zdrowa to najważniejsze, tyle dałaś radę to doczłapiesz sie do 38tc nie martw się, jak byłam w szpitalu leżała dziewczyna z rozwarciem w 28tc i dotrwala do 37tc.
Ewa jestem za.
 
reklama
Aqua - zuch dziewczyna! Najważniejsze że wszystko jest dobrze, a za 2,5tyg to już będzie donoszona ciąża! :-) Jesteśmy wszystkie z Ciebie dumne, bo pięknie się trzymasz :tak:
 
Do góry