reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

reklama
ewa, ida generalnie mala zostaje z tata - ale mala tez z tych raczej "tatusiowych" choc co do opieki to hmm ma fazki ze tylko mama - przygotowujemy ja juz dlugo ze mama idzie do szpitala a ona z tatusiem zostaje - jakos to przyjmuje ale jak bedzie naprawde pokaze rzeczywistosc ... w czasie samej cc maz chce byc ze mna wiec mala do "cioc" idzie - juz sie bija ktr ;-)
ida co do dlugosci pobytu to lekarz mowil ze minimum 3 dni musze zostac - pewno zalezy jaki bedzie moj stan ... generalnie podobno ja decyduje ...
 
Cześć, szukam jakiś informacji na temat testu-wymazu na paciorkowce b. Mąż odebrał mi wynik, ale ten nic mi nie mówi. Właściwie nie wiem, czy mam te paciorkowce, czy nie. Co wy miałyście na wynikach tego wymazu i jak to zinterpretował lekarz. Dodam, że na googlach nic nie mogę znaleźć.
???
 
Mika- ale co masz napisane? Bo ja mam tak: z pobranego materiału Paciorkowców z gr. B nie wychodowano. I to jest dobry wynik, to znaczy, że nie mam żadnej bakterii.
 
laski pomocy, mam straszne swędziawki od jakiegoś czasu a wczoraj dołączyły krostki na stopach.macie jakiś domowy sposób na pozbycie się tego dziadostwa?

Jak ja tak miałam to lekarz natychmiast kazał mi zrobić rpóby wątrobowe i okazało się że mam bardzo podwyższone i dostałam leki, które musze cały czas brać ( ursocam)
 
Aniach, mam " miano: wzrost po namnożeniu"
Nie wiem w związku z tym czy podadzą mi antybiotyki i czy trzeba jechać do szpitala jak tylko się coś zacznie, bo musi być zachowany jakiś odstęp czasu do chwili porodu.
Naczytałam się m.in., że 4 godziny przed porodem podają antybiotyk
 
reklama
Mika, a co lekarz mówi? Bo ja się pierwszy raz stykam z takim opisem. Zwykle raczej jest ilość bakterii na ml.

Isia - Kate robiła próby wątrobowe i były ok. Co nie znaczy że teraz też takie są ;-) Jednak przy wysypce nie sądzę żeby to była cholestaza, bo akurat cholestaza nie występuje z wysypką. Pewnie jakieś uczulenie raczej. Polecam pomyć się szarym mydłem ze dwa dni, serio, a do smarowania oliwa z oliwek. I może podwójne płukanie plus dziecięcy proszek do ciuchów? :confused:
 
Do góry