reklama

Wrześniowe brzuszki :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2015' rozpoczęty przez pysia_, 26 Luty 2015.

1. pysia_

pysia_ Fanka BB :)

Tutaj wklejamy Nasze zdjęcia brzuszków z dołączoną informacją o tygodniu ciąży :)

Zapraszam wszystkie wrześniowe Mamy :-)

2. pysia_

To może ja zacznę :)
    10t0d
    ImageUploadedByForum BabyBoom1424974023.785755.jpg

3. reklama
  4. Anula09

Anula09 Fanka BB :)

Szok ale super :) a ja 11tc i płaska ;( ImageUploadedByForum BabyBoom1424977412.974969.jpg

Ostatnia edycja: 26 Luty 2015
  5. pysia_

Anula, ale masz boskie ciało!!!
    W poprzedniej ciąży też miałam taki brzuszek do 14tc, a potem jak wystrzeliłam, to +30kg... No i nie zrzuciłam jeszcze, a tu następna ciąża. Stąd pewnie u mnie taki brzuszek, bo rodziłam w maju 2014... Przynajmniej tej teorii będę się trzymać ;) hehehehe

6. milusia83

milusia83 Podwójna mamuśka:)

Pysia no u CIebie już śliczna piłeczka się robi........:) możesz śmiało stać w kasach dla ciężarnych....

Anulka na razie widać piękny, zgrabny brzusio, tylko mikro - wypuklenie:) ale spokojnie, pewnie się powiększy:)

Tu mój hotelowy (bo w hotelu robione) 13 tc
    bez tytułu.JPG

7. Jolka6621

Jolka6621 Moderator

Pysia- ślicznie widać brzuszek! W drugiej ciąży, zwłaszcza, jak się ma krótki odstęp, to szybciej widać :-)

Anula- zazdroszczę figury! przytyłaś cokolwiek? Na widoczność jeszcze masz czas ;-) u mnie w pierwszej ciąży było widać dopiero koło 18 tygodnia

8. ewka84

ewka84 Fanka BB :)

Pysia super masz już brzusio!

Anulka
    ale figurka, o jaaa!

Milusia no już powoli coś Ci się zaokrągla, suuper!

9. Anula09

Anula09 Fanka BB :)

Ja wciąż patrzę na wagę - początkowo 1,5 kg spadło. Teraz 53kg. Pod ręka po prawej stronie czuje małe wybrzuszenie - tu jest dzidzia w mojej dwurożnej macicy ;)

Zazdroszczę Wam brzuszków - to moja pierwsza ciąża wiec pewnie do wiosny z brzuszek poczekam ;)

10. reklama
  11. Aali_

Aali_ Aktywna w BB

10tydzien i 4 dzień. Mam nadzieję, że to Dzidziuś taki wystający a nie ciąża spożywcza ;) Na stojąco tak ładnie tego nie widać bo zwisik :wściekła/y: 27 luty - 10tc.jpg

12. Dżejka

Dżejka Fanka BB :)

wow co jedna to szczuplejsza!! a mi tak brzuch teraz wywaliło ze wyglądam jak w 20 tygodniu pierwszej ciąży. W dodatku startowałam z dodatkowymi kilogramami.

Poleć forum