reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki :)

pysia_

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Październik 2013
Postów
277
Miasto
Gdańsk
Tutaj wklejamy Nasze zdjęcia brzuszków z dołączoną informacją o tygodniu ciąży :)

Zapraszam wszystkie wrześniowe Mamy :-)
 
reklama
To może ja zacznę :)
10t0d
ImageUploadedByForum BabyBoom1424974023.785755.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1424974023.785755.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1424974023.785755.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 339
Szok ale super :) a ja 11tc i płaska ;(ImageUploadedByForum BabyBoom1424977412.974969.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1424977412.974969.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1424977412.974969.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 300
Ostatnia edycja:
Anula, ale masz boskie ciało!!!
W poprzedniej ciąży też miałam taki brzuszek do 14tc, a potem jak wystrzeliłam, to +30kg... No i nie zrzuciłam jeszcze, a tu następna ciąża. Stąd pewnie u mnie taki brzuszek, bo rodziłam w maju 2014... Przynajmniej tej teorii będę się trzymać ;) hehehehe
 
Pysia no u CIebie już śliczna piłeczka się robi........:) możesz śmiało stać w kasach dla ciężarnych....

Anulka na razie widać piękny, zgrabny brzusio, tylko mikro - wypuklenie:) ale spokojnie, pewnie się powiększy:)

Tu mój hotelowy (bo w hotelu robione) 13 tc
bez tytułu.JPG
 

Załączniki

  • bez tytułu.JPG
    bez tytułu.JPG
    20,6 KB · Wyświetleń: 317
Pysia- ślicznie widać brzuszek! W drugiej ciąży, zwłaszcza, jak się ma krótki odstęp, to szybciej widać :-)

Anula- zazdroszczę figury! przytyłaś cokolwiek? Na widoczność jeszcze masz czas ;-) u mnie w pierwszej ciąży było widać dopiero koło 18 tygodnia
 
Pysia super masz już brzusio!

Anulka
ale figurka, o jaaa!

Milusia no już powoli coś Ci się zaokrągla, suuper!
 
Ja wciąż patrzę na wagę - początkowo 1,5 kg spadło. Teraz 53kg. Pod ręka po prawej stronie czuje małe wybrzuszenie - tu jest dzidzia w mojej dwurożnej macicy ;)

Zazdroszczę Wam brzuszków - to moja pierwsza ciąża wiec pewnie do wiosny z brzuszek poczekam ;)
 
10tydzien i 4 dzień. Mam nadzieję, że to Dzidziuś taki wystający a nie ciąża spożywcza ;) Na stojąco tak ładnie tego nie widać bo zwisik :wściekła/y:27 luty - 10tc.jpg
 

Załączniki

  • 27 luty - 10tc.jpg
    27 luty - 10tc.jpg
    8,5 KB · Wyświetleń: 282
reklama
wow co jedna to szczuplejsza!! a mi tak brzuch teraz wywaliło ze wyglądam jak w 20 tygodniu pierwszej ciąży. W dodatku startowałam z dodatkowymi kilogramami.
 
Do góry