NeSSi
Moderatorka
Ja pewnie skończę to jedno op. I pójdę do ginaTak profilaktycznie tzn na dzień dobry 2 wciagnelam ale od jutra 1×1 [emoji41]
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Ja pewnie skończę to jedno op. I pójdę do ginaTak profilaktycznie tzn na dzień dobry 2 wciagnelam ale od jutra 1×1 [emoji41]
Wiesz ja przed zajściem robiłam badania ... i progesteron miałam w normie. Jak poroniłam też dostałam dupka, ale nie pomógł i plamienia nie ustały ...Więc raczej nie mam niedoborów.
Ja jutro idę do apteki błagać o kolejne opakowanie zobaczymy ..Ja pewnie skończę to jedno op. I pójdę do ginaA ona mi nie da ... bo uważa, że to przesada tak wcześnie ingerować w naturę. Ona ma dosyć radykalne poglądy na ten temat.
A jest możliwość by dali ?Ja jutro idę do apteki błagać o kolejne opakowanie zobaczymy ..
Myślę że jak pójdziesz i powiesz jaka jest sytuacja to sprzedadzą bez problemu ... ja jak pójdę do gina to mi da bez problemu tyle dobregoA jest możliwość by dali ?
Myślę że jak pójdziesz i powiesz jaka jest sytuacja to sprzedadzą bez problemu ... ja jak pójdę do gina to mi da bez problemu tyle dobrego
Magister może wszystko [emoji41] zresztą wiesz to nie szkodliwe leki i i tak płacisz 100% bez refundacji więc nie powinno być problemuMoja bratowa pracuje w aptece i wiem ze daja czasem leki na recepte bez recepty... Jakos to rozpisuja, ale to trzeba na kogos z sercem trafic.
Jak co to rozsyłaj NamJa juz na zapasie mam 2 opakowania, taki szczodry jest moj pizdogrzebekale jakby nie dal to pewno bym sie u bratowej ratowala...
![]()