reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Venus - zdrówka dla Synka ! Współczuje przeżyć !


f2w3rjjgibqsdkeo.png
 
reklama
Ekumi ja farbowałam

Venus o jejku, zdrówka dla synka

U mnie też już coś widać, a to dopiero początek, w pierwszej ciąży to koło dwudziestego tygodnia było coś widać, chyba jest coś w tym prawdy, że z kolejną ciążą szybciej brzuch wyskakuje
 
Venus dużo zdrówka dla synka i szybkiego powrotu do domu.

Manki dla Ciebie też zdrówka.

Ja też będę musiała niedługo zafarbowac włosy. Tylko że ja zawsze farbuje sama i najlepiej mi odpowiada farba Garnier ale taka mocno rozjasniajaca. A teraz chyba nie powinnam taka farbowac. Tylko że inne tominie chcą złapać koloru albo robi się taki złoto-rudawy odcień. Muszę przejrzeć na nowo farby. Albo raz pójdę do fryzjera niech mi zrobi porządnie i dobra farba dozwolona w ciąży. Tylko jeszcze muszę mieć kiedy...

My spędziliśmy sympatyczny wieczór u sąsiadów. Dowiedzieli się o ciąży. To są ludzie w wieku prawie moich rodziców ale mamy bardzo dobre kontakty. A że oni swoich wnuków nie mają to moich chłopaków traktują trochę jak swoje wnuki. I ucieszyła się że będzie kolejne. Stwierdzili że będzie wesoło [emoji3] A oczywiście wydało się bo alko nie chciałam [emoji3] A potem stwierdziła że popatrzyła na moj brzuch i już była pewna. Więc tak, mnie też już wybrzuszylo. A to dopiero 8/9 tydzień!! Strasznie szybko.

Spokojnej nocy [emoji9]
 
Nadrobilam Was :D


Pyzunia kciuki caly czas zacisniete !


Dorcia, nie ma co sie stresowac :) Spokojnie na wizycie zobaczysz swojego ludzika plywajacego ;)


Pisalyscie o liczeniu ile czego jecie itd. Nigdy tego nie robilam i nie mam zamiaru bo szczupla jestem nawet za bardzo.
W pierwszej ciazy zaczelam z waga 50kg. Przytylam okolo 15kg. Wieksza polowa spadla od razu po ciazy. Ogolnie zostalo mo na liczniku 54kg ale w ciele to nic mi nie zostalo :/
A teraz wlasnie z waga 54kg startuje. Jestem w 8 tyg. (7+6 dokladnie), i waga minimalnie spadla bo waze 53.5kg :)
Nie wymiotuje, czasem mi tylko niedobrze zwlaszcza jak glodna jestem wiec podjadam caly czas.


Lenka66666, ja w UK ciaze prowadze i jest tak jak mowisz. Pierwsze usg w 12 tyg dopiero. Wizyty z polozna jeszcze nie mialam. Jestem umowiona dopiero.


W pierwszej ciazy farbowalam wlosy dwa razy, w 7tyg i w okolo 30tyg :)


Wytrzymac do 42tyg ciazy, wow. W poprzedniej urodzilam w 39 ;)
A o ksztalcie brzucha tez slyszalam. Ja niby mialam na chlopca i sprawdzilo sie [emoji14] Z reszta ja mialam wszystkie objawy na chlopca i sie spawdzily :D Ale patrzylam na to z przynruzeniem oka [emoji14]
 
Venus biedaczek! Zdrówka, oby już mu się nie powtórzyło!

Ekumi ja zaczekam aż się skończy, ale to bardziej dlatego że nie umiem się wybrać;) Poza tym ja raczej z tych niefarbujących, więc nie mam parcia że muszę już ;)

Marcia ja też mam takich fajnych sąsiadów, nawet starszych od rodziców;)

Manka_tk no jak bobasowi nie spieszy się na świat to i tak przeważnie nie ma wyjścia i trzeba czekać;) Przynajmniej mi nikt nie chciał wcześniej wywoływać;)
 
reklama
Do góry