reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny jak tam święta mijają u Was , bo u nas kiepsko mała wczoraj miała gorączkę 39stopni bez żadnych innych objawow przeziębienia jadła normalnie nie miała biegunki
Jedyne co od 2 tygodni się strasznie slini i 2 tygodnie temu miała katar teraz i ciągle wkłada rączki do buzi na dole zauważyłam takie białe kropeczki gdzie są dolne jedynki . Po tym jak jej podalam czopka dzisiaj mierzylam ten i ma 36 stopni. Nie wiem co o tym myśleć mam szczepienie na piątek ale nie wiem czy znowu gi nie odwołam będę dzisiaj mała obserwować.
 
Temperatura może na ząbki, ile Mała ma?
Hej dziewczyny jak tam święta mijają u Was , bo u nas kiepsko mała wczoraj miała gorączkę 39stopni bez żadnych innych objawow przeziębienia jadła normalnie nie miała biegunki
Jedyne co od 2 tygodni się strasznie slini i 2 tygodnie temu miała katar teraz i ciągle wkłada rączki do buzi na dole zauważyłam takie białe kropeczki gdzie są dolne jedynki . Po tym jak jej podalam czopka dzisiaj mierzylam ten i ma 36 stopni. Nie wiem co o tym myśleć mam szczepienie na piątek ale nie wiem czy znowu gi nie odwołam będę dzisiaj mała obserwować.
 
reklama
Do góry