reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Jakieś pustki tutaj wszystkie zapracowane, nareszcie lepiej się czuje sen wkoncu ustąpił i mam więcej sił i energii tylko ten śnieg jeszcze mnie wnerwia, ale im bliżej wiosny tym lepsze samopoczucie ☺️dziś zupa pomidorowa, miłego dnia
 
reklama
Ja siedzę w domu już od dawna ale nie mam weny na nic, chyba skapcialam już. Czekam na wiosnę bo chce na spacer iść porządny .

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A znacie juz plec bobaskow? Jak tak to w ktorym tyg lekarz juz Wam powiedzial? :)
Właśnie miałam pytać u mnie na badaniu słabo było widać, ale lekarz wypalił że chłopiec po czym jednak stwierdził że nie jest pewien jednak, a kolejna wizytę dokończenie prenatalnych mam 4kwietnia a lekarz 6kwietnia to by było 15tc może wtedy będzie już coś widać?
 
reklama
Ja wiem, że będzie chłopiec. Takie też przeczucie miałam od początku. Na podstawie usg lekarz określił prawdopodobieństwo na 70%, dodatkowo robiłam test wolnego płodowego DNA i wyszła płeć męska (dzidziuś zdrowy :)).
 
Ostatnia edycja:
Do góry