reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Wczoraj mnie szybko zmoglo.. Ale co z tego jak co dwie godziny siku wstawałam 🙄 jeszcze wysikać sie nie mogę bo cos mi na pęcherz uciska 🙄 dziś piąteczek w końcu ❤ jutro się wyspie 🙃

powodzenia na wizytach ❤ miłego dnia Wam życzę ❤
 
Ja właśnie jestem po badaniu :) lekarz stwierdził, ze badanie genetyczne zrobimy jednak za tydzień, bo dopiero rozpoczęłam 11 tydzień (dzisiaj dokładnie 11t).
Zobaczyłam bąbla, bardzo ruchliwy i tak się ustawił, ze ciężko było zobaczyć cała główkę - zakrył się rączka 😂 wiec super, muszę przyjść za tydzień na testy i kolejne usg :) zmierzył wstępnie kark, mimo trudności przy tej pozycji i stwierdził, ze wszytsko wyglada ok, ale zobaczymy za tydzień :)
Nastawiam się pozytywnie ❤️
Super ❤️ A co z tym drugim pęcherzykiem? Wchłoną się ?
 
Super ❤️ A co z tym drugim pęcherzykiem? Wchłoną się ?
Niestety ciagle jest, ale co najważniejsze od ostatniego razu się nie powiększył. Póki co muszę brać dupka. Najlepiej jakby nie chciał nagle opuścić mojego ciała, niech tam siedzi, bo to różnie mogłoby się skończyć - tylko krwawieniem, albo i nie :(
 
Powiem Wam, ze się przed chwila lekko wystarszylam. Byłam w centrum handlowym i nagle jakby poczułam w macicy spięcie, ale nie był to skurcz... może znowu się rozrasta? Aż musiałam usiąść na kilka minut i bardzo ostrożnie i w tempie żółwia człapac dalej :/ a chciałam właśnie teraz porządnie wziąć się za aktywność fizyczna... chyba to znak, ze jeszcze chwile muszę poczekać :(
 
Wiyam z rana. Choleranie niewyspana, bo pies się nam w wyrze wiercił i co chwilę mnie budził. Zaraz siku do kubeczka i do labo, i koniec mojej głodówki w końcu [emoji23] ale my się czasami musimy poświęcić dla dobra sprawy [emoji1787][emoji1787]
 
Ja właśnie jestem po badaniu :) lekarz stwierdził, ze badanie genetyczne zrobimy jednak za tydzień, bo dopiero rozpoczęłam 11 tydzień (dzisiaj dokładnie 11t).
Zobaczyłam bąbla, bardzo ruchliwy i tak się ustawił, ze ciężko było zobaczyć cała główkę - zakrył się rączka [emoji23] wiec super, muszę przyjść za tydzień na testy i kolejne usg :) zmierzył wstępnie kark, mimo trudności przy tej pozycji i stwierdził, ze wszytsko wyglada ok, ale zobaczymy za tydzień :)
Nastawiam się pozytywnie [emoji3590]
No to super że wizyta udana. Maluszek rośnie jak na drożdżach :-)
 
reklama
Powiem Wam, ze się przed chwila lekko wystarszylam. Byłam w centrum handlowym i nagle jakby poczułam w macicy spięcie, ale nie był to skurcz... może znowu się rozrasta? Aż musiałam usiąść na kilka minut i bardzo ostrożnie i w tempie żółwia człapac dalej :/ a chciałam właśnie teraz porządnie wziąć się za aktywność fizyczna... chyba to znak, ze jeszcze chwile muszę poczekać :(
Dla dobra sprawy warto poczekać. Teraz najwazniejszy jest maluszek, a na aktywność fizyczną jeszcze bedziesz miała czas :-)
 
Do góry