reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
To tego nie wiedziałam 🤗
Troche poczytałam o tym do 26 może sie przesunac bo w tej chwili zaslsnia kanal rodny i jesli nic sie niezmieni to cesarka i jest duze ryzyko odklejenia lozyska i krwawienie co grozi smiercia matki i dziecka jesli na czas nietrafia do szpitala i tak mnie to martwi ze zawsze cos mnie spotyka myslalam ze moze ktos na forum jest w podobnej sytuacji i cos wiecej mi powie w temacie
 
Troche poczytałam o tym do 26 może sie przesunac bo w tej chwili zaslsnia kanal rodny i jesli nic sie niezmieni to cesarka i jest duze ryzyko odklejenia lozyska i krwawienie co grozi smiercia matki i dziecka jesli na czas nietrafia do szpitala i tak mnie to martwi ze zawsze cos mnie spotyka myslalam ze moze ktos na forum jest w podobnej sytuacji i cos wiecej mi powie w temacie
Dzięki za info przy następnej wizycie podpytam
 
Hej dzis byłam u lekarza z dzieckiem wszystko w porzadku zdrowe żywe mocno sie rusza i natak 100 % chlopczyk [emoji4] wagowo jest bardzo duze miesci sie w normie ale ma prawie 260 g jedyne co mnie martwi to lozysko na scianie tylniej i zakrywa ujscie wewnetrzne moze to powodowac krwawienia itp narazie niemialam nic takiego ale mnie to matrwi a jak u was z tym lozyskiem ?
Tez bylam dzisiaj u lekarza i wagowo moj chlopiec tez tyle samo wazy. Ktory masz tydzien? [emoji9]
 
reklama
Hej dziewczyny, a mam pytanie, szczepiłyście się na covid w ciąży? Jeśli tak to dobrze się później czułyście? Ja mam pewne obawy, ale się zastanawiam..
 
Do góry