reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
A mnie złapała chyba kolka nerkowa przy poruszaniu bolo jak niewiem.. tylko leżenie na jednym boku daje ulgę każdy najmniejszy ruch boli.. niewiem od czego biorę antybiotyk dużo pije sikam ciągle... zawsze coś
 
Czemu ?

tam gdzie rodzę nie ma nigdy problemu z zzo, co było dla mnie kluczowe przy wyborze szpitala
Ostatnio przy porodzie w 2016 roku stwierdzili, że już za późno na zzo . Rodziłam 2,5 h ....
Teraz bym jednak chciała zzo, ale też podobno zależy od dostępności anestezjologa....
Czy po podaniu zzo można chodzić czy trzeba leżeć ?
 
Ostatnio przy porodzie w 2016 roku stwierdzili, że już za późno na zzo . Rodziłam 2,5 h ....
Teraz bym jednak chciała zzo, ale też podobno zależy od dostępności anestezjologa....
Czy po podaniu zzo można chodzić czy trzeba leżeć ?
Z tego co wiem można chodzić :) leży się pół h po podaniu znieczulenia żeby „równo” się znieczuliło czy jakoś tak :p
 
Dziewczynki, niedługo coś mnie trafi... Muszę wykonać badanie na paciorkowca GBS ( wymaz z pochwy i odbytu) ale tam gdzie chodzę jest narazie nieczynne, bo położne są na urlopach... nikt nic nie wie kiedy będzie otwarte itd. No porażka.... Ale jest opcja zrobienia sobie tego wymaz samemu i aby go po prostu doniesc. Robila któraś z Was sama ten wymaz? Jak tak to trzeba mieć jakiś specjalny pojemnik? Czy jak to wygląda?
 
Dziewczynki, niedługo coś mnie trafi... Muszę wykonać badanie na paciorkowca GBS ( wymaz z pochwy i odbytu) ale tam gdzie chodzę jest narazie nieczynne, bo położne są na urlopach... nikt nic nie wie kiedy będzie otwarte itd. No porażka.... Ale jest opcja zrobienia sobie tego wymaz samemu i aby go po prostu doniesc. Robila któraś z Was sama ten wymaz? Jak tak to trzeba mieć jakiś specjalny pojemnik? Czy jak to wygląda?
U mnie miała specjalny pojemnik i z tego co wiem to wynik byl w Alabie
 
reklama
Dziewczynki, niedługo coś mnie trafi... Muszę wykonać badanie na paciorkowca GBS ( wymaz z pochwy i odbytu) ale tam gdzie chodzę jest narazie nieczynne, bo położne są na urlopach... nikt nic nie wie kiedy będzie otwarte itd. No porażka.... Ale jest opcja zrobienia sobie tego wymaz samemu i aby go po prostu doniesc. Robila któraś z Was sama ten wymaz? Jak tak to trzeba mieć jakiś specjalny pojemnik? Czy jak to wygląda?
W przychodni powinni Ci dac ten patyczek specjalny lub zrób w Alabie
 
Do góry