reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Mnie dziś przetargalo konkretnie, czuję się jak po maratonie migrenowym, odwodniona i słaba, mam nadzieję, że nie będzie tak codziennie, bo jak do pracy iść, chyba jutro wdrożę jakieś babcine sposoby. Do lekarza zawiozłam się sama bo na miejscu pasażera to daleko bym nie zajechała :D
 
Ja mam 4.99 - 10.29 - 6.5 😊także podobnie. Ja się ciesze, ze jutro ide i dostanę insuline. Niema dramatu i u mnie i u Ciebie , no ale wiadomo im ciąża starsza tym wyniki będą gorsze. Głowa do góry. Damy radę 😊

Kochana a to od razu działa się insulina czy najpierw redukcja dieta? Zmartwiłam się tym trochę, mam lekkiego dola bo bardzo zdrowo jem od dluuugiego czasu, dużo schudłam, a mam wrażenie ze to na nic :( No nic mam nadzieje ze będzie okej i zdam się na lekarza
 
Hej hej. Czy zechciałybyście przenieść się na grupę na fb? Albo może nie tyle co przenieść, a narazie tam się dodać?
Ja nie, bo mi się wyświetlają proponowane grupy w których są moi znajomi więc i im się może moja wyświetlać a jednak wolała bym żeby pierwsze się dowiedziała rodzina a nie cały fb 😂😂
 
Hej hej. Czy zechciałybyście przenieść się na grupę na fb? Albo może nie tyle co przenieść, a narazie tam się dodać?
Ja jestem w tej grupie wrzesniowych [emoji6]

Co do prywatnego lub refundowanego lekarza ja sie nie udzielam. Tutaj w de mam wszystko refundowane super lekarzy wiec nie musze za nic placic czy szukac prywatnych.[emoji3]
 
reklama
Dla mnie baby boom jest spoko, i tak za jakoś czas się zrobi zamknięte. A tak to część pójdzie na fejsa, część zostanie tutaj o wszystko się rozjedzie. Na forum z pierwszej ciąży już to przerabiałam.
Hej hej. Czy zechciałybyście przenieść się na grupę na fb? Albo może nie tyle co przenieść, a narazie tam się dodać?
 
Do góry