reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
U nas żadne plamienia po stosunku się nie zdarzały w poprzedniej i tej ciąży, nie jest to na pewno reguła, co mówi lekarz?
Luteina 2 tyg i bez stosunków narazie. 21 na wizycie zobaczymy co dalej. Ale dużo się słyszy o plamkach po stosunku koleżanki też mówiły że miały ale wiadomo każda ciąża jest inna, jeśli dla dziecka ma być to zagrożeniem to oczywiście odpuszczam
 
Ja przychodzę z informacją,że moje plamienia chyba się skończyły. Mój lekarz przyjął mnie wczoraj na dyżurze w szpitalu, zrobił USG i nie widać nic niepokojącego. Krwiak mały Jet ale mówił, żeby o tym nie myśleć bo to częste zjawisko. Teraz jest moment,że tworzy się łożysko, widać było już nawet w którym miejscu i takie plamienie nie powinno niepokoić. Ale dodatkowo dostałam luteinę i nakaz polegiwania do niedzieli. Narazie jeszcze nie chciałam zwolnienmia ale zastanawiam się czy jednak się nie zdecydować. Jak chwilę pochodzę to zaczyn boleć mnie w dole brzucha i jestem jakaś osłabiona. Najlepiej mi jak leżę w łóżku.
 
Taak,oby było tylko wszystko dobrze, bo juz mam chore mysli wysnute w sumie na podstawie niczego😅czemu jeśli można zapytać?
Miałam krwiaka na początku ciąży. A później abstynencję nam przedłużył, ale nie zapytałam dlaczego. Jestem też po konizacji szyjki, więc może to ma też wpływ... Chociaż nawet nie mam ochoty na tym etapie...🙈
 
Witam was dziewczyny powiedzcie mi czy was też boli brzuch ? Raz bardziej raz mniej. Tak jak na okres, coś podobnego i kłucie. Boli praktycznie codziennie bez względu na porę dnia.
 
Witam was dziewczyny powiedzcie mi czy was też boli brzuch ? Raz bardziej raz mniej. Tak jak na okres, coś podobnego i kłucie. Boli praktycznie codziennie bez względu na porę dnia.

Tak, z tym że często przechodzi jak się położę. Chociaż mam takie dni jak wczoraj, ze boli bez znaczenia w jakiej pozycji jestem. To między innymi było powodem mojego zwolnienia w pracy, ponieważ nie wyrabiałam z bólu siedząc.
 
reklama
Ja przychodzę z informacją,że moje plamienia chyba się skończyły. Mój lekarz przyjął mnie wczoraj na dyżurze w szpitalu, zrobił USG i nie widać nic niepokojącego. Krwiak mały Jet ale mówił, żeby o tym nie myśleć bo to częste zjawisko. Teraz jest moment,że tworzy się łożysko, widać było już nawet w którym miejscu i takie plamienie nie powinno niepokoić. Ale dodatkowo dostałam luteinę i nakaz polegiwania do niedzieli. Narazie jeszcze nie chciałam zwolnienmia ale zastanawiam się czy jednak się nie zdecydować. Jak chwilę pochodzę to zaczyn boleć mnie w dole brzucha i jestem jakaś osłabiona. Najlepiej mi jak leżę w łóżku.
Łatwo powiedzieć trudniej zrobić ale postaraj się o tym tak nie myśleć. Rozumiem Cię w 100% moja droga. Jednak lekarz głupi nie jest, pierwszej ciąży nie prowadzi. Leż odpoczywaj i zasuwaj na zwolnienie. Główka do góry! Przesyłam usciski i milion pozytywnych myśli!🥰
 
Do góry