reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Ja zaczęłam od marchewki. Ale nie od tej ze słoiczka. Ugotowałam po prostu marchewkę z ziemniaczkiem i rozdrobniłam. Po kilku dniach znowu to samo. Później jabłuszko. Po kilku dniach jabłuszko z marchewką:)
 
reklama
a co myslicie o podawaniu wszystkiego osobno? tzn nie miksowac marchewka razem z jablkiem tylko oddzielnie i podac raz lyzeczke tego raz tego. tak samo warzywka. Chodzi mi o to zeby dziecko znalo smak pojedynczego produktu a nie wszystko razem i wychodzi takie nie wiadomo co
 
dzisiaj zrobilam podejscie do szykowania wszystkiego osobno. Sporo czasu zajmuje bo zblendowac to wraz jakies grudki to jeszcze przez sitko przetarlam.

Robi ktoras wlasne sloiczki? Bo sie mocno nad tym zastanawiam, zrobic duza porcje i powekowac a nie codziennie sie bawic
 
Ja robię rosołek z kaszą manną na trzy , 4 porcję i mrożę. Warzywa na bieżąco. Ja daję tylko raz dziennie coś innego niż mleko więc u mnie nie ma roboty tak naprawdę . :)
 
Jasne dziewczyny że swoje lepiej dawać niż te ze słoików ale jak ktoś ma podawać warzywa te ze sklepu to chyba lepiej te słoiczki one muszą przejść jakieś normy te w słoiczkach są z ekologicznych upraw więc na początek chyba lepiej słoiki No chyba że ktos ma ze sprawdzonego źródła warzywa albo ze sklepu ekologicznego takie jest moje zdanie
 
reklama
Do góry