reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Witajcie!
Anik daj znać jak wyniki. Trzymam kciuki.
KasiaMarysia23 ja wstałam szybko o 6 bo mój M wyjeżdżał i robiłam mu kanapki. On pojechał, a ja rzyganko pierwszy raz. Zolcia bo tylko trochę wody wypiłam. Az się boje jak będzie tak codziennie.
Miłego dnia zycze
 
6-7tc Brałam luteine pod język , która mi pomogła bo wcześniej brałam luteine dopochwowo 3x dziennie i duphaston 2xdziennie i to mi nie pomagalo. A i minus jest taki że mi usg zrobili jak przyszłam i pożniej musiałam czekać ponad tydzień na kolejne usg i kolejną bete. Czyli cały tydzień w stresie z milionem historii z oddziału..
 
Pola, ja od dziecka mam tak, że na coś wpadam. Ale w tym przypadku zakręciło mi się w głowie, bo ciśnienie mi skoczyło.

KasiaMarysia23, nie da się zakryć. Tyle fluidu dałam, że i tak widać. Ale dobrze, że dzisiaj lepiej niż wczoraj to wygląda. Kochana, kciuki za wizytę :* Ja najpierw na 8:00 dzieci do przedszkola zawiozę i do lekarza pojadę. Najwyżej trochę w kolejce posiedzę, chyba że uda mi się wejść szybciej tak jak ostatnio, bo jakaś kobieta nie dojechała :)
 
Anik, kurde te czekanie najgorsze:\ Jesteśmy z Tobą.

Pola, ja jakiś czas temu miałam jak Ty z siusianiem. U mnie okazało się, że podrażniłam się, bo mydła użyłam. Ja ogólnie używam płynu do intymnej "Będę Mamą" i jest rewelacyjny.
 
Nie powiedział mi

Kurde no to już wg dziwne że nie dają ci nic na podtrzymanie ani nie mówili o wielkości zarodka... Rada wielka musisz się wziąć do kupy z nerwami bo pewnie teraz siedzisz cała zestresowana a to nie pomaga,a wręcz szkodzi , o której masz obchód? wyniki z bety pielegniarki powinny mieć za godzine jakoś więc mozesz się przejść za h i zapytać czy już nie ma.
 
reklama
Do góry