reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Gosia2808 też dzisiaj szarlotkę piekłam :rofl2: nawet w podobnej formie;-) ;)
KasiaRo ja dzień po Tobie mam wizytę i też liczę że tylko L4 mi wypisze:rolleyes2:
gabeeee powodzenia na jutrzejszej wizycie :tak:
Martya szybkiego powrotu do zdrówka:confused:
Anik współczuję Cię bardzo:no2:
 
Mnie rozkłada choróbsko chyba :( Żle się czuję, boli mnie gardło i ucho, zimno mi bardzo i ten straszny ból głowy, nie chcę brać tabletki a plaster chłodzący nie pomaga:sad:
Współczuję:sad: Ja jak czuję że mnie coś bierze to biorę syrop *spam*, ale u Ciebie to chyba już coś poważniejszego:dry: Kuruj się i zdrówka życzę:happy2:
 
U mnie sytuacja przedstawia sie nastepujaco: ja leze, a mezczyzna w kuchni;)


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
Anik - jesteśmy z Toba, trzymaj się Kochana!

To tylko ja nie moge chodzic w spodniach, bo dostaje szału jak mi się kończa choć trochę na brzuchu. A że ostatnio moda była na wysoki stan, to nie została mi ani jedna para mimo, że sie spokojnie w nich mieszcze. Najlepsze że w pracy dostałam spodnie o rozmiar większe miż normalnie i mi z tyłka spadaja, jednak leginsy sa najlepszym przyjscielem ciężarnych :p

A w ogóle to chciałam Wam życzyć duuużo dużo miłości, bo bez miłości jest strasznie. Także kochajcie i badźcie kochane! :):):)
 
reklama
U mnie te bardziej dopasowane ciuchy poszly w odstawke, ale nie dlatego ze za male, tylko dlaczego ze nie znosze teraz jak mi cos brzuch sciska;) ciazowego brzuszka u siebie nie widze, moze troche sie ksztalt zmienil, ale to raczej dlatego ze w ogole nie cwicze i miesnie poszly:(


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
Do góry