reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Dzien dobry:) za oknem piekne slonce i ptaszki spiewaja, a ja juz po kromce pumpernikla z serkiem:)

Milego dnia!

Marzen, kciuki zacisniete mocno! [emoji110][emoji110]

ckai3e3kikq3p3qp.png
 
Ostatnia edycja:
Witam, u mnie tez dzis slonecznie ale zimnooo:( ale powiem wam dziewczyny ze coraz lepiej sie zaczynsm czuc:) juz nir mam wcale zawrotow glowy i mdlosci odchodza. Milego dnia dla Was :*
 
Witam a ja dzisiaj czuje się kiepsko, mdłości od rana ale to przez to że głodna jestem. Już kanapki zrobione i jem. Smacznego śniadania i miłego dnia
 
Byłam dzisiaj po skierowanie. Mam wizyte u onkologa na 8.03, ale nie wytrzymałam nerwowo i poszłam prywatnie na usg piersi. Okazało się, że ten bolesny węzeł chłonny pod pachą to nic poważnego - zakaz depilacji i używania antyperspirantów. ;) Za to mam w piersiach trzy gruczolakowłókniaki do obserwacji. Trochę mi ulżyło, bo lekarz przemiły, bardzo mnie uspokajał. Ale pójdę tego 8.03., żeby potwierdzić z drugiej ręki, że jest w porządku.

Super wiadomości. Cieszę się że wszystko ok.

Ja slyszalam serduszko pod koniec 7 tc. A pozniej tylko widzialam bijace na monitorze. Nie wiedzialam swoja droga, ze to szkodliwe...

Tez nie wiedziałam ze to szkodliwe.... Mi ginekolog na chwile puścił bicie serca 8+1 tc....

Molly, to się dość wcześnie wykrywa.
Myślę, że nie masz się czym martwić :-)

Hihihi, dokładnie :-)

Ja odetchnę jak usłyszę - 10 punktów :-)


Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

hehhh.eeee... na to bym nie liczyła. Jak sie urodzi to dopiero zaczną się zmartwienia ....


U nas w końcu dzis piekne słoneczko, chociaz zimno. Chciałoby się złapać go jak najwięcej a tu w pracy trzeba siedziec .....
 
Dzień dobry :-) :)

Współczuję męczących mdłości i wymiotów ale nie martwcie się w drugim trymestrze powinno być już lepiej :tak:
Mnie mdłości męczą ale tylko z głodu więc leki które mam brać na czczo od endokrynologa biorę o 6.30 nie wychodząc z łóżka (tabletki i woda czekają obok na półce) i idę dalej spać do 7.00 gdzie jak wstanę to mogę już normalnie zjeść :tak:


Marzen.08 dobrze że na razie sprawami kardiologicznymi nie musisz się przejmować :sorry2:
Powodzenia na badaniach prenatalnych :tak:
annam03 fajne zestawienie badań :tak::tak:
Alt i Ast miałam wykonywane w poprzedniej ciąży...określają czy nie ma się cholestazy ciężarnych...
miałam je wykonywane na początku tej ciąży (na szczęście wyniki w normie)...a teraz gdzieś tak w połowie ciąży będę musiała je powtórzyć...
W drugiej ciąży miałam tą cholestazę ciężarnych więc jak to lekarz stwierdził ostatnio statystycznie jestem narażona na to i tym razem u mnie to wystąpi...ale nie koniecznie musi.... niemniej jednak nie ma żadnego sposobu by wystąpieniu cholestazy zapobiec:confused2:
 
Zimno dzisiaj dziewczyny, a nie słonecznie - tylko ponuro. Ja już w pracy, zaczynam jeść śniadanko i niestety kawa - ale taką małą raz dziennie to chyba nie takie straszne.
Dzisiaj ja mam usg :) nie mogę się doczekać
 
reklama
Ja dopiero bede sie brala za sniadanie.
U mnie tez piekne slonce-pewnie wyjdziemy potem z synkiem na spacerek.

Ann-nna kciuki za usg. Daj znac po. Zazdroszcxe Wam bo ja jeszcze musze tyle czekac:( nie lubie czekac.
 
Do góry