reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Gosia ja dopiero 28 wiec czekam na wiesci od Ciebie.
Jak tam twoj M. ?

Dziewczyny czy mowityscie juz najblizszym czy czekacie jeszcze z przekazaniem tej informacji ? I ile bedziecie czekac?
Ja zastanawiam sie czy nie zrobic niespodzianki na dzien babci i dziadka i napisac kartke zeby Nikola im dala z zyczeniami od siebie i fasolki ;)
Moj M w soidmym niebie :) ja tez bety nie robie bardzij interesuje mnie bijace serduszko zeby zobaczyc :)
 
reklama
Gosia ja dopiero 28 wiec czekam na wiesci od Ciebie.
Jak tam twoj M. ?

Dziewczyny czy mowityscie juz najblizszym czy czekacie jeszcze z przekazaniem tej informacji ? I ile bedziecie czekac?
Ja zastanawiam sie czy nie zrobic niespodzianki na dzien babci i dziadka i napisac kartke zeby Nikola im dala z zyczeniami od siebie i fasolki ;)

Bardzo fajny pomysł dla babci i dziadka!
 
Dziewczeta chialam zapytac o bol brzucha.. W ktorym miejscu go odczuwacie? Ba ja raz podbrzusze, raz wyzej, na wysokosci zoladka, z lewej, z prawej.. Tak na przemian.
 
Witajcie Dziewczyny:) Gratuluję każdej z osobna:) Ja mam termin na 15.09 (wyliczył tak kalendarz, więc pewności brak). 9 dni przed planowanym @ zrobiłam test - słaba druga kreska, potem dzień przed- ciut mocniejsza i w dniu @ krecha juz mocna. Wizytę mam na 18 stycznia..
Kiedy ostatnia @ mialas ?
 
witajcie, ja dziś przypadkowo na kontroli u ginekologa zobaczyłam pecherzyk ciązowy, jutro ide na bete oby było wszystko dobrze :happy: gratuluje dziewczyny:yes:
 
witajcie, ja dziś przypadkowo na kontroli u ginekologa zobaczyłam pecherzyk ciązowy, jutro ide na bete oby było wszystko dobrze :happy: gratuluje dziewczyny:yes:
Wow, ale miła niespodzianka! :)
A który to dpo? Lub tez kiedy spodniami termin @? Staraliście sie czy tak was miło zaskoczyła fasolka? :)
 
reklama
Okres mialam 10 grudnia jakos tak świąteczny nastrój sprawil ze pozwolilismy sobie na więcej hihi
Ale w sylwestra okazalo sie ze pelka torbiel o ktorej nie wiedzialam 2 stycznia krwawilam i teraz tez troche plamie...
 
Do góry