reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Wczoraj test pokazał dwie kreseczki, jestem już mamą prawie 6 letniej dziewczynki, dzisiaj będziemy umawiać się na wizytę ale wszystko wskazuje na to, że drugiego maluszka powitamy we wrześniu :)
 
reklama
Mam nadzieje ze i ja bede migla do was dolaczyc dzis zobaczylam na tescie 2 kreseczki jeszcze bladziutka ale jest,jestem juz mama 6 letniej Zuzi i w pazdzerniki mialam zabieg lyzeczkowania ( ciaza sie nie rozwinela) i bardzo sie ciesze a zaraz boje zeby sytuacje sie nie powtorzyla . Pozdrawiam Was
 
Hej dziewczyny, witam się jako wrześniówka 2015 :) mój skarb jest juz 4 miesiąc ze mną, a Wam serdecznie gratuluję i życzę chłodnego lata! Niech maluchy zdrowo rosną w Waszych brzuszkach :)
 
Wlasnie sie dowiedzialam ze bede wrzesniowka. Dzisiaj zobaczylam deie kreseczki.
Gosia witaj i tutaj ;)
Mam 6 latnia coreczke. Termin prawdopodobnie na 15.09
Mam nadzieje ze mnie przygarniecie
 
Witajcie
Ja równięż prawdopodobnie wrześniówka.Testowałam 2 stycznia i dwie krechy.To moja druga ciąża ,mam już cudownego synka,który w styczniu skończy 2 latka.Jestem przerażona jak dam radę,choć to planowana ciąża ,ponieważ zależało nam na małej różnicy wieku między dzieciaczkami.Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy.W grupie razniej więc mam nadzieję ,ze mnie przygarniecie.
 
reklama
Kochane, test wyszedł pozytywnie w 10 dniu po owulacji.
Robiłam testy juz od 4 dnia po owulacji (na nic rady że za wcześnie, po prostu jestem niecierpliwa) i tak: 4 dnia po owu negatywny, 5,6,7 też negat, a 8 dnia po owu pojawił się jakby tylko blady początek drugiej kreski, 9 dnia po owu nie robiłam bo skończyły mi się testy:( mąż kupil wieczorem 2 testy w Rossmanie i piękne 2 kreseczki 10 dnia rano zrobiły się już w pierwszej minucie. W międzyczasie znalazłam jeszcze jeden test kupiony na Allegro i zrobiłam tego samego dnia wieczorem, ale wyszła bardzo słabiutka kreska widoczna tylko pod pewnym kątem. 11 dnia po owu znowu rano 2 piękne kreseczki na tescie z Rossmana, ta testowa mocniejsza niż dzień wcześniej. 12 dnia po owu wizyta u ginekologa i zobaczyłam maleńkie ziarenko pieprzu. Pozdrawiam Was bardzo i gratuluję tym, które już wiedzą na 100% i trzymam kciuki za te, które jeszcze nie są pewne:)))
 
Do góry