reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
a masz jakies fajny nocleg?? jade tam z 3 latkiem myślisz ze bedzie mu sie podobac??

dziewczyny to jest chyba rok na dziewczynki bo prawie kazdy w tym roku ma hehe
ciekawe czy nam sie też udało hehe
Niestety nie mam żadnych namiarow bo my jeździliśmy w ciemno. Mojemu synkowi zawsze podobały się rejsy statkiem. Miejscowość fajna bo nie jest ani za tłoczno ani też za cicho.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja mam relax kawa, lody, net i tv... młody śpi wiec cisza wskazana
alenie mam tak błogo bo o 16stej teściowa przyjedzie na kawe i muszę zaraz lecieć sprzątać
 
Mnie to się marzy plaża i morze ale niestety daleko...Dzis podjełam decyzję że od jutra dla relaksu obsadzam kwiatami balkon,bede miała fajne miejsce na kawe czy lemoniade ;)
Jak stoicie z wyprawką?Ja troche pypcia dostaje bo mi sie zdaje ze to juz tak niewiele czasu...
 
Na punkcie kwiatow to ja mam świra. Już wszystko co się dało to obsadziłam.
A mòj dzidziuś ma już łòżeczko i pościel do niego i do wòzeczka. 2 czerwca mam prenatalne. Jak potwierdzi mi 100% płeć to zabieram sie za ubranka

Napisane na 9005X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem właśnie po wizycie u teściów ;) M pojechał ciężko pracować a ja maluję paznokcie ;)
Jak się czujecie w te upały ?
 
reklama
mi narazie pogoda nie przeszkadza :))
ja już myślę troszkę o wyprawce ale dużo rzeczy mam po 1 dziecku wiec tylko parę rzeczy muszę dokupić (napewno przewijak bo nie mam a myślę że warty gadżet i rożek bo miałam pożyczony) i ubrania na wyjście ze szpitala a jak dziewczynka to i jeszcze jakiś róż hehe
ale narazie żyje wyjazdem nad Bałtyk i codziennie sprawdzam pogodę jaki tu dobry termin wybrać do 20 czerwca mam czas bo później sezon i ceny szalone...
miłego dnia
 
Do góry