reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Iza jak maly bidulek dzisiaj?
Monia tak plan wykonamy :tak: Wszystkie ciuchy i buty posortowane.Po Angelinie 2 worki ubran do odsprzedania.
Justa jak ci ida nocki? Ja tez pracuje na zmiany ale nocki sa dla mnie koszmarne.:no:

Zaraz zmykam fotki zrobic do tymczasowego prawka.
Co dzisiaj na obiad planujecie?
 
Witam kobietki

Dumna jestem z Julitki jak pływa, technicznie sobie bardzo ładnie radzi. Gorzej z jej nastawieniem, bo jest nadal delikatnie zestresowana. No i co najważniejsze, to...płynąc całą długośc basenu nie oddycha!!!!!!! a potem boli głowa, brzuch, nogi!!!!!!! Oj, ten mój gamoniem mały.

Umówiłam gwiazdkę na wizytę u endokrynologa. Nie podoba mi się jje owłosienie na nóżkach (Aguś, widziałaś). pediatra twierdzi, że skoor nie ma pod paszkami, czy na psitce, to po prostu takie ma mocne owłosienie (np. po mnie). Ale przecież ona ma dopiero 6lat, a włosiska jak dorosła, na pleckach też ma duzy meszek. Nie cchę jej tego zaniedbać, ani żeby się dzieci śmiały.


Monia, czytałam PROWINCJĘ Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://i.st-firmy.net/93gxbhl/prowincja-barbara-kosmowska-zielony-kredens-antykwariat-wysylkowy.jpg


Iza, Monia, współczuje przejśc dzieciaczkom z zębami. Za każdym razem je podziwiam, jak idziecie do dentysty

Witajcie
Ja tylko na moment... szykuję się do świąt, które u nas zaczynają się jutro.

wesołych świąt:-)

My kurtki na zimę mamy jeszcze z zeszłego roku, ale kozaczki trzeba niuńce zakupić.

Gabids, jak Ci się jeździ po lewej stronie? Już pewnie przywykłaś
 
Witam.
Wpadłam tylko na chwilkę bo obiad dokończyc musze i spadam

Donuś super, że młodej idzie na basenie a i dobrze że idzesz te włosiska sprawdzić:tak:
Gabids czyli prawko zdane skoro fotkę do ttmczasowego idzesz robić? Gratki:tak:
Iza szok ale dziecko pocieszyłaś:-D a tak na serio to szkoda biedaka

Czy u Waszych maluchów;-) była juz zębowa wróżka........ tzn u kogos nowego, bo u Maćka Majandry to pamiętam że tak:tak: .
Adasiowi rusza się jedynka na dole i nie może się doczekać kiedy wypadnie:-D, oby nie w tym miesiącu, bo wróżka zbankrutowała w październiku:-D
 
Aguś, poruszyłas drażliwy u nas temat: wypadanie ząbków. Julitka już od dawna twierdzi, że jje się ruszają i obrusza sobie sama, ale wg mnie, to ani drgną. Ona bardzo bardzo bardzo chce, żeby jej wypadł ząbek, tym bardziej, że M. juz dawno wypadły a młodsza jest o m-c.
 
Mateuszowi chyba pod koniec sierpnia wypadl zabek,a raczej bylismy u dentysty,bo staly wypychal,a ja nie moglam sobie z ta malutka jedyneczka poradzic tak gdzies sie trzymala

Gabids przyzwyczailam sie do nocek, nawet je lubie, bo moja mama polozy mlodego spac, uszykuje do przedszkola, rano buziak w przedszkolu, mama na autobus,a ja spac, wiec cale popoludnie mam dla Mateusza.
 
Witam u nas szaro buro i ponuro
Mateuszowi jeszcze żaden ząbek nie wypadł ani jeszcze się nie rusza:no:a jak widział że Oli zęby wypadają to rysował i wycinał na kartce ząbki i też chciał chowac pod poduszkę:-D
coś chyba MAteusza zaczyna brac tzn dostał wczoraj wieczór jakąs chrypę i nic po za tym a dziś już kilka razy zakaszlał muszę nie dopuścić żeby się bardziej jakieś cholerstwo nie rozwinęło
piję kawkę zamiast sprzątac ,Zosie mam od 10 więc spokojnie mogła bym teraz cos porobić ale LEŃ ze mnie
 
Witam,
Nie jeszcze prawka nie mam tutaj trzeba miec tymczasowe zeby zaczac sie uczyc.Chcialabym miec to juz za soba:tak:
Donkat po lewej jezdzi sie lepiej:-(

U nas jeszcze mleczne uzebienie w komplecie chociaz Angelka jak Julitka Donki tez ma iluzje ze jej sie ruszaja:-p
A wlasnie, musze zadzwonic do dentysty.
 
Witam i ja:-) wczoraj byłam na grzybach a później z młodą poleciałam zrobić wreszcie bilans:tak: i jak zwykle usłyszałam, ze mogłaby więcej ważyć:eek: dzisiaj od rana nakleiłam pierożków i właśnie się gotują:-)
Monia zdrówka dla Matiego:tak:
A co do ząbków to Tuśka jest w klubie Julitki i Angelki:tak:;-)
 
reklama
Do góry