reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Hej Kobietki!!


Iza,
fajnie, że u Ciebie fajnie:-). Z czasem wszystko zacznie trybić logistycznie i będzie O.K.

Już mam skierowanie do szpitala, jutro o 8.00 mam się stawić na izbie przyjęć.

Tym, co odpoczywają, życzę miłych ferii.:-)
 
reklama
Witam o poranku:-) ostatnio u mnie duże zamieszanie a w związku z tym mniej czasu na net, ale jak już wszystko ogarnę to nadrobię zaległości;-)
Donus trzymaj się. Zaciskam kciukasy, żeby wszystko poszło sprawnie, dobrze i możlwie jak najmniej boleśnie.
 
A o tu takie pustki? Witam się w kolejny słoneczny dzie:-) Ma któraś jakieś wieści o Donuś?

Ja siedzę chwileczkę ale zaraz spadamy na warsztaty

Wiadomść od Donusi:
Zagieg chyba sie udał, ale nic nie wiem, bo byłam uspiona a dziś jeszcze wizyty nie mielismy. Na razie cały czas jestem spiąca, Nie wiem czy dziś czy jutro mnie wypiszą. Pozdrawiam
 
Witam kobietki!!!

martwiłam się, że cały dzien bedę nadrabiała, ale nie poszalałyście z pisaniem...

Dziękuje za troskę, to bardzo miłe:-)
Jak juz pisałam Agulce, jestem w domu. wczoraj wyszłam. Mam zwonienie na kolejny tydzień. W czwartek ide do kontroli i na zdjęcie szwów Jak sie okazało odsłonili mi 3zeby, wyczyścili z ziarniny a usunęli mi tylko "6-tkę", bo była najmniej osłonieta przez kość Cieszę się, że nie podeszli szablonowo, tylko jak mi tłumaczyła lekarz, bedą sie starali jak najmniej zrobić ubytków, a decyzje miały byc podejmowane w trakcie zabiegu w zależności jakby wygladała sytuacja. Anie przed zabiegiem ani po nie byli w stanie powiedziec dlaczego tak sie stało i co w ogóle mi dolega, bo nadal jestem dziwnym przypadkiem. Wycinek został oddany do badania. Wypis ze szpitala nie wyglada optymistycznie: guz szczęki strony lewej:-(
Rozleniwiłam sie przez tych kilka dni i co pochodze, to muszę odpocząć, tym bardziej, że po narkozie tak podobnież jest. Ogólnie nie wspominam tego pobytu źle, bo miałyśmy bardzo miłą opiekę, na sali też były normalne kobietki, nie jakieś nieżyciowe zrzędy. Dbałyśmy o siebie nawzajem. Julitka mnie odwiedzała, nawet była chetna tam spać ze mną:-D i pomagać pani pielęgniarce.

Dzisiaj leniu****e, nie pamietam takiej soboty:-)

No i pierwszy tydień ferii za nami. Jutro jedziemy na urodziny do P. siostrzenicy, więc może Julitka zostanie tam z teściową na 1-2dni. Ja za ten czas juz nabiore sił i potem cos porobimy razem.
A Wam jak mijaja ferie?
 
reklama
Witam,

Majandra, odpoczywaj, póki wolna jesteś. Ja mam to samo, bo Juliktki od niedzieli nie ma. Dziś po nia jadę.
Wczoraj leniuchowałam ile sie dało.

Dzis sie wybieram najpierw do miasta, potem do koleżanki na plotki.

Czuję się już dobrze, chociaż wczoraj wpadłam an 2godz. do pracy to jednak późnije potrzebowałam odpocząć. Wydaje mi się, ze mi sie wszystko dobrze goi, bo nie puchnę już prawie, tylko mi się nitki plączą pod językiem, a to oznacza, ze sa luźne, czyli rana się wchłania.
W czwartek idę na kontrolę i zdjęcie szwów, to sie okaże jak jest.

Miłego dnia kochane!!!!
 
Do góry