reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wstawianie w nocy..

MamaNikodema805

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Listopad 2019
Postów
28
Hej! Mój syn gdy, skończył 4 miesiące przesypial całe noce do czasu.. gdy miał 6 miesięcy zaczął, ich nie przesypiac. Daje mleko,wodę,soczku ale nic nie chce. Zaraz będzie miał 10miesiecy i bez zmian, tłumacze to tym że okres ząbkowania, dziąsełka smaruje mu 5x w nocy żeby tylko Przespal noc, ale po godzinie wstaje z płaczem nawet dałam syrop może akurat coś go boli ale też nie działa :o wezmę na ręce śpi odłożę do łóżeczka płacz, z partnerem weźmiemy do łóżka śpi, do łóżeczka płacz. Jak sobie poradzić?
 
reklama
Hej! Mój syn gdy, skończył 4 miesiące przesypial całe noce do czasu.. gdy miał 6 miesięcy zaczął, ich nie przesypiac. Daje mleko,wodę,soczku ale nic nie chce. Zaraz będzie miał 10miesiecy i bez zmian, tłumacze to tym że okres ząbkowania, dziąsełka smaruje mu 5x w nocy żeby tylko Przespal noc, ale po godzinie wstaje z płaczem nawet dałam syrop może akurat coś go boli ale też nie działa :o wezmę na ręce śpi odłożę do łóżeczka płacz, z partnerem weźmiemy do łóżka śpi, do łóżeczka płacz. Jak sobie poradzić?
Niech śpi z wami skoro tak mu lepiej. Mój młodszy też często się budzi. Starszy to samo ale już ma trzy latka i widzę że sen się poprawia.
 
reklama
Dzieci tak mają. Zupełnie normalne. A około roczku jest jeszcze gorzej. My śpimy razem, tzn zazwyczaj w dostawce, więc nie odczuwam tego tak strasznie. Były noce z jedną pobudka, teraz jest ich duuuzo. [emoji6]
 
Mam podobny problem, marzy mi się,żeby przespać całą noc. Syn ma 14 m-cy. Sypiał już ciągiem do 5 rano, a od kilku miesięcy pobudki co 2 H, teraz od tyg dwa razy w nocy i chce pierś. Ja go odkładam i dopiero ok 5 rano biorę do siebie. Myślę, że ząbkowanie też ma na to wplyw, u nas ciężko przechodzi. Kiedyś te przerywane nocki się skończą.. oby szybko. Soczków w nocy nie polecam, absolutnie. I dla zębów i pobudzenia...jeśli nie przeszkadza Ci wspólne spanie, bierz do łózka. Trzeba to przetrwać :( cora jak miala rok pieknie spala cala noc...a tu taki cycoch. Nie potrafię go odstawić...
 
Moja córka od urodzenia źle śpi i budzi się w nocy wielokrotnie. Bywały noce, że były tylko 3 pobudki i już myślałam, że będzie lepiej, ale nic z tego. Dziś skończyła 19 miesięcy i budzi się co pół godziny, co godzinę każdej nocy. Czasem miewa przerwy w spaniu np. od 2 do 5 [emoji2368]. Chyba nie muszę wspominać, że jestem wrakiem człowieka [emoji3444]. Czy kiedyś będzie lepiej?
 
Ostatnia edycja:
Do góry