reklama

Wszelka chemia w ciąży

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Elexi, 17 Czerwiec 2006.

1. Elexi

Elexi Zaangażowana w BB

Witam kobietki
    proszę napiszcie jesli wiecie jakich kosmetyków mozemy używaćw ciązy a jakich nie
    moze macie link do stronki na której był jakiś artykulik o tym
    czy wiecie na co szczególnie trzeba uważać sprawdzając skład kosmetyków?
    będę wdzieczna za wskazówki
    milego weekendu

2. Czarodziejka

Czarodziejka Fanka BB :)

Czytałam gdzieś ze nie powinno się w ciąży uzywac kosmetyków ktore zawierają kwasy owocowe i retinol....najlepiej kupowac po prostu w aptece kosmetyki przeznaczone typowo dla kobiet w ciąży:-)

3. reklama
  4. Elexi

Elexi Zaangażowana w BB

Dzięki Czarodziejka
    myślalam że już nikt mi nie odp
    Pozdrawiam

5. sugarspunsister

sugarspunsister matka polka superstar

ja poki co oliwka w zelu i mustela
    zobaczymy co bedzie :)

6. minulka

minulka Zaciekawiona BB

JA OSOBISCIE UZYWAM KOSMETYKOW TYCH CO PRZED CIAZA.MAM PYTANIE? POWINNAM JUZ ZAOPATRYC SIE W KREM PRZECIWKO ROZSTĘPOM...POLECCIE MI JAKI I CZY LEPIEJ W APTECE CZY SA JAKIES W SKLEPACH? DZIEKUJE. MINULKA

7. sugarspunsister

sugarspunsister matka polka superstar

ja tak od konca 1 trymestru mustela rano i caly czas oliwka w zelu :)
    ale im wczesniej tym lepiej
    nawilzac nawilzac nawilzac :)

8. Irlandia

Irlandia Mama Kwietniowa 2006

sugarspunsister nie chcę cie martwić, ale ja do końca ciąży nie miałąm rozstępów i stosowałam krem Grbera. A na tydzień przed porodem jak mi się brzuch opuścuł to natychmiast dostałam a potem jeszcze niespodzianka... Jak dostaniesz dużo pokarmu w piersiach też się mogą zrobić i nawet nie zdążysz temu zapobiec - tak szybko pójdzie. Potem tylko likwidowanie "strat" zostaje. ;D Jak się mają zrobić to się zrobią i trzeba się z tym po prostu pogodzić.
    A jeśli chodzi o pozostałe kosmetyki to lepiej zrezygnować z tych któe zaiwrają składniki poprawiające krążenie np. kofeinę w preparatach na cellulit. I tak jak ktoś wcześniej wspomniał retinol też jest niebezpieczny. Kiedyś już ten temat był poruszany poszukajcie we wcześniejszych wątkach.
    Pozdrawiam! Ola i Olek! ;D

9. Czarodziejka

Czarodziejka Fanka BB :)

Ja też od początku Oliwka w Zelu PENATEN (na rozstępy) i Mustella na biuścik:-)

10. reklama
  11. Margarynka

Margarynka Początkująca w BB

Kosmetyki rossmana Babydream dla kobiet w ciąży i karmiących nie mają konserwantów i olei mineralnych (parafina) polecam.

12. Allina

Allina Początkująca w BB

Ja uzywam kosmetykow bubchen dla kobiet w ciazy - nie zawieraja konserwantow i parafiny i maja zapach rozy

Poleć forum