reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko dla domu

Mailen super ta kuchnia, nie wydziwiaj, nowoczesna jak na moje oko
ja zdecydowanie wole takie "tradycyjne" nie nowoczesne to się znam :-D
bardzo łądna
 
reklama
no to jeszcze pare zdjec z roboczej wersji kuchni ;-)
w83hc5.jpg

35hlc1t.jpg

1zydn50.jpg


a teraz pokój Olka na razie taki bardzo prowizoryczny, boazerią daje po oczach:-D ale byle do wakacji i remontu;-)ale liczy się samodzielność i wkroczenie w "dorosłość" ha ha ha
vsn9si.jpg

IMG]http://i35.tinypic.com/2eg41mr.jpg[/IMG]
IMG]http://i34.tinypic.com/2h5k5qe.jpg[/IMG]
2euol4z.jpg
 
Mailen kuchnia fajna wiec nie przesadzaj;-):-).Widac ze Olus z pokoju zadowolany i ma racje bo jest z czego:-).

Atol trampolina ma metr i jest jedna z ulubionych zabawek Milianka.
 
Mailen - kuchnia fajna :tak::tak:

A te wypasione kuchnie nowoczesne to są przedstawiane na 20 m2 bardzo jasnych pomieszczeniach, których my zazwyczaj nie mamy :dry:

Olkowy pokój też fajny, a jaki porządek :szok: stan u nas nieosiągalny :baffled:
 
dzięki dzięki ;-):-)
porzadek sie utrzymywal bo to byl pierwszy dzien, etap ustawiana na połkch i cala radocha z tym 0,zwiazana, dzis jest juz gorzej.....
a co do tych kuchni to fakt, w tych roznych folderach sa takie wypasione z tmi wyspami itp....ale przewaznie na nasze warunki malo relane do wykonania. no coz trzeba sie cieszyc z tego co sie ma;-)
 
reklama
Dziewczyny potrzebuje pomocy,
poradzcie jakiej firmy zakupic armature:zastanawiam sie nad Roca lub Cersanit
Doradzcie bo już sama zgłupiałam.ta roca ma taką bardziej porcelitową biel a ta z cersenitu jest śnieżnobiała i nie wiem na która sie zdecydowac.A może macie jakies inne propozycje?
 
Do góry