reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WY sie odchudzacie a jak Ja mam PRZYTYC????

ewon

mama Kubusia i Damianka
Dołączył(a)
2 Marzec 2009
Postów
1 064
Miasto
szczecin
witajcie mam problem:( ciagle trace na wadze,jem jak słoń ,cały czas cos podjadam i nic nie moge przytc.robiłam wyniki wszystko wporzadku a nic na wdze nie przybywa.mam 170cm waze juz 50kg i waga stoi w miejscu(wczesniej chudłam kg tygodniowo:( )
czuje sie zle taka chuda.nie wiem co robic.poradzcie cos mi,prosze
 
reklama
witaj w klubie chudzinków:tak: ja mam 3 dzieci i przy wzroście 160 mam 48, tyle że ja mam celiakę

a miałaś robione badania na tarczycę???
 
Duże ilości jedzenia nic nie dadzą masz szybką przemianę i to spalasz. Pomyśl właśnie nad tymi ćwiczeniami ładnie wyrzezbisz sobie ciało i przybędzie Ci mięśni w odpowiednich miejscach.
 
reklama
Witajcie odświeżam temat dla chudziaczków, dlatego ,że ja długo walczyłam z niedowagą i udało mi sie stworzyć dietę przy której potrafiłam przytyć 10 kg w ciągu dwuch miesięcy,otóż kluczem jest makaron ,ale nie sam tylko z sosami i 5 posiłków dziennie , u mnie wyglądało to tak mam 170cm wzrostu i ważyłam 46-8 kg na ulicy obrażano mnie nazywaną anorektyczką ,a ja wcale nie chciałam tak wyglądać, przy tamtej wadze straciłam też dziecko, później okazało sie,że przyczyną była bakteria ,ale wtedy winą obarczałam swój organizm mizerny, i powiedziałam sobie o nie dość tego trzeba coś z tym zrobić.Dzięki moim jadłospisom ,które sobie pisałam utyłam i teraz moja waga wacha sie w przedziale 56-58.
Rano:
jadałam śniadanie urozmaicone:
czasem kanapki z warzywami ,
czasem z wędliną,
jajecznice,
omlet,
jaja na twardo
jaja na miękko,

drugie śniadanie:
płatki z mlekiem ,
musli,
Owoce z jogurtem naturalnym i cukrem
Pora obiadowa
zjadałam zwykły obiadek np:
Ziemniaki z mięsem
zupy
makarony z gulaszem
frytki
pizze domowej roboty

ogólnie wymyślałam różne smaczne potrawy ,ale koniecznie domowe
Podwieczorek
makarony i ryż wszelkiego rodzaju
spagheetii
risotto
carbonara
zapiekanki z makaronem i ryżem
makaron smażony z jajeczkiem i wędliną
makaron z jogurtami
makaron z serem
makaron z warzywami w sosach z jogurtu naturalnego lub śmietany
makaron z mięsem mielonym zapiekany
wszystko co ma dużo wartości odżywczych i koniecznie sosy do tego bo w potrawach makaronowych tuczą przedewszystkim sosy.

Kolacja
Wędliny
sałatki
czasem jeśli zostało makaronu z podwieczorku to makaron
warzywa
papryka
pomidor
ogórek
szynka
bułeczki (bardzo tuczą)
zapiekanki
bagietki z warzywkami i wędliną z mikrofali

Poprostu trzeba poeksperymentować i urozmaicać kuchnie żeby tyć ,ale zdrowo.

Mam nadzieję ,że pomogę chudzinką ,bo dobrze rozumiem co to znaczy, dziwnym trafem zaczęłam tyć po ślubie chciałam popisać sie przed mężem i robiłam dużo nowych rzeczy,przepisy z gazet ,albo jakiś własny wynalazek.
 
Do góry