reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wybieramy wózeczki

Wiesz mnie nie idzie o calkiem nowy,moze byc kupiony na aukcji w necie, ale nie chce miec antyku,.....pragne aby ten wozek byl komfortowy w prowadzeniu, a po tym malenstwie nawet przy kolejnym dziecku chce miec.
Czasami faceci naprawde nie potrafia zrozumiec kobiecych mysli :-[
 
reklama
Paulinko - powiedz że chcesz wózek na dużych pompowanych kołach, bo mają lepszą amortyzację a na takich malych kóleczkach dzidzius bedzie czuł kazdy kamyczek i kazdą nierówność na drodze. Napisz coś jeszcze o tym wózku co masz, to na pewno znajdziemy jeszcze kilka argumentów, które kategorycznie zdyskwalifikują go  ;D i w ten sposób Twoj mąż i jego rodzina będą musieli uledz.
 
Poczekajcie do weekendu, wtedy postaram sie wstawic fotke jego........ wiem ze nie jedna kobieta co nie ma grosza przy duszy by taki chciala, ale skoro wiem ze moj tatko kupi taki jaki wybiore nawet z allegro czy eBay-a to same byscie przeciez czegos takiego nie chcialy.

W weekend postaram sie fotke wkleic.
 
Fajniutki :) Ja bym musiala mieć pewność że dziecku bedzie tam wygodnie, że nie bedzie sie telepac na nierównościach, że będzie dobrze chronione od zimna i wiatru, a w cieple dni nie będzie mu duszno i gorąco. W tym wozku nie ma zadnych wywietrzników, okienek i kieszonek. Wygląda bardzo ładnie i stylowo, ale dla mnie ważniejsza od wyglądu jest funkcjonalność wózka i wygoda maleńśtwa.
 
Aniulka - wozek, ktory ma teraz Zuzia,gdyby nie to,ze jest innej firmy i mam inne kolory, jest tym samym wozkiem.Taki sam uklad,tak samo sie sklada,te same dodatki itp. wiec moze skorzystam z Twojego pomyslu jesli nie znajde nic innego.Dzieki.

Pozdawiam Katka
 
MoniczQo - bardzo podoba mi się ten wózek który wybrał Twój mężulek. Niepodoba mi się tylko jego cena  :( Troszku przydrogi jak dla mnie.
Jedno ale mam też do jego wyglądu - ten metalowy kosz na zakupy.
Poza tym wszystko mi sie w nim podoba.
 
reklama
Mnie sie tez nie podoba i cena ;D i metalowy koszyk ;) .. podobno mozna wymienic :) ... niom ale ... mezus tez musi miec zdanie :) ... czesto jest tak, ze mnie sie podoba troche inne niz mezowi, a w rezultacie kupujemy calkiem inny model ;D ;D .... na szczescie jeszcze mamy pare miesiecy na posledzenie wozeczkow :)
 
Do góry