reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór Lekarza Białystok

Dołączył(a)
10 Listopad 2019
Postów
4
Witam, jestem tu nowa od paru lat walczymy z mężem o dziecko, do tej pory liczyliśmy się okolo4 lat w Lublinie niestety nieskutecznie. Postanowiliśmy się przenieść do Artemidy w Białymstoku tylko nie znamy tych lekarzy. Bardzo proszę o szczerą opinię kogo polecacie: dr. Domitrz, dr. Jacek Szamatowicz, dr Wołczyński, dr. Zboch?
 
reklama
Rozwiązanie
Nie polecam Artemidy. Lekarze z tej kliniki przyjmują w Olsztynie i byłam bardzo niezadowolona. Pomimo, że do Olsztyna mam 80km to wolałam jechać 300km do Białegostoku do Bociana. Mnie w Bocianie leczył dr Grygoruk i byłam bardzo zadowolona. Dzięki niemu mamy córeczkę. Dr Pietrzycki też jest bardzo chwalony.
Bardzo Ci dziękuję za informację jeszcze się zastanowię nad wyborem kliniki i lekarza. Dzięki
Witam, jestem tu nowa od paru lat walczymy z mężem o dziecko, do tej pory liczyliśmy się okolo4 lat w Lublinie niestety nieskutecznie. Postanowiliśmy się przenieść do Artemidy w Białymstoku tylko nie znamy tych lekarzy. Bardzo proszę o szczerą opinię kogo polecacie: dr. Domitrz, dr. Jacek Szamatowicz, dr Wołczyński, dr. Zboch?
Hej Mania555,dlaczego wybraliście akurat Artwmidę? Niestety nie podpowiem Ci z wyborem lekarza, ale bardzo dobre opinie ma klinka Bocian - mam kilka koleżanek,ktorym tamtejsi lekarze pomogli zajsc lub donosic ciaze z problemami!
 
Hej Buba! Wybraliśmy Aryemide bo mój lekarz ginekolog polecił nam lekarzy z tej kliniki bo prowadził ciążę od lekarzy z Artemidy nie wiem co mam robić? A jakich lekarzy polecasz z Bociana?
 
Nie polecam Artemidy. Lekarze z tej kliniki przyjmują w Olsztynie i byłam bardzo niezadowolona. Pomimo, że do Olsztyna mam 80km to wolałam jechać 300km do Białegostoku do Bociana. Mnie w Bocianie leczył dr Grygoruk i byłam bardzo zadowolona. Dzięki niemu mamy córeczkę. Dr Pietrzycki też jest bardzo chwalony.
 
Nie polecam Artemidy. Lekarze z tej kliniki przyjmują w Olsztynie i byłam bardzo niezadowolona. Pomimo, że do Olsztyna mam 80km to wolałam jechać 300km do Białegostoku do Bociana. Mnie w Bocianie leczył dr Grygoruk i byłam bardzo zadowolona. Dzięki niemu mamy córeczkę. Dr Pietrzycki też jest bardzo chwalony.
Bardzo Ci dziękuję za informację jeszcze się zastanowię nad wyborem kliniki i lekarza. Dzięki
 
Rozwiązanie
Do góry