reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór wózka dla naszego maleństwa:)

U

Użytkownik Usunięty

Gość
Wczoraj wybrałam się do sklepu oglądać wózki i nie wiem na co się zdecyduję.

Wiem, że część z Was ma już dzieci, albo kupiła już wózek, ogólnie szukam wózka wielofunkcyjnego, cena aż tak bardzo nie gra roli, ważne żeby był praktyczny, składał się do niewielkich rozmiarów, miał dobrą amortyzację (chodniki i spacery po parku), nie był ciężki (powyżej 16 kg) i służył jak najdłużej dziecku (do 3 r.ż.)

Na oku miałam poniższe firmy, na razie bez wybierania konkretnych modeli:

BebeConfort - wszystko w nim mi odpowiada, ale boję się, że gondolka jest za mała, tak samo spacerówka
MaxiCosi - spacerówka wydaje się za płytka, mam wrażenie, że dwulatek się już w niej nie zmieści
Bebecar - wymiary gondolki i spacerówki wydają się ok, ale naczytałam się, że te wózki strasznie skrzypią:(
Emmaljunga - na razie nie mam się czego przyczepić i wygrywa w moim rankingu
Mutsy - też jeszcze nic na niego nie wymyśliłam...

Będę Wam wdzięczna za wszelkie opinie, może macie jakieś inne dobre firmy do polecenia?
 
reklama
ja mysle nad x lander xa a implast bolder sd implast mi sie podoba i ma funkcje jazdy dziecka do kierunku jazdy i przeciwnie . a x lander niema tylko spacerowka do kierunku jazdy i mysle czy to jest bardzo zle...bo mam mozliwosc caly zestaw nie zniszczony miec od kolezanki za 500zl i niewiem czy sie zdecydowac ... ahh.. ciezki orzech z tymi wozkami...
 
XLanderów nie biorę pod uwagę bo są znacznie cięższe niż pozostałe wózki, poza tym słabo się prowadzą, za to ich zaletą jest solidne wykonanie oraz duży rozmiar budki i spacerówki:)
 
Munie ja też oglądam i oglądam i zdecydować się nie mogę :)

Emmaljunga - moja koleżanka ma ten wózek i mówi że jest ciężki bardzo i że nie ma skrętnych kół...
 
jej :-) dobrze, ze my dylematu nie mamy ;-) wozek juz wybrany Mikado Aston. niedrogi, lekki, wiele funkcji i duza kolorystyka :-)

Dziadek rozpoczal zbieranie pieniedzy.
 
https://www.babyboom.pl/forum/polecam-odradzam-f77/wozki-bolder-4-firmy-implast-10530/index2.html

Atan -posty oceniające Implasty powyżej, ogolnie wygląda fajnie, ale za dużo jest nagatywnych opinii dotyczących jakości wykonania.

Emmaljunga - większość modeli rzeczywiście nie ma zwrotnych przednich kół co wydaje mi się podstawą dla osoby mieszkającej w mieście, ale jest parę modeli, gdzie zastosowano zwrotne przednie koła

Zastanawia mnie jeszcze system mocowania budki/spacerówki - taki na zatrzask w jednym miejscu nie wydaje się Wam mało stabilny, mam wrażenie że budka w takim wózku może nie być równoległa do podłoża, a główka np. opadać w dół
 
reklama
Do góry