reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyczuwam dziwną kulkę pod palcem przy aplikowaniu luteiny dopowchwowej

Musia94

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Czerwiec 2020
Postów
24
Dziewczyny bardzo się martwię, niedawno poroniłam - zarodek nie rozwijał się prawidłowo, najprawdopodobniej ze względu na wady genetyczne, ale miałam też niedomogę lutealną. Od poprzedniego cyklu stosuję luteinę od 16dc do testowania, jestem teraz w 20dc i dzisiaj aplikując tabletkę wyczułam w pochwie przepraszam za głupie porównanie coś co było w dotyku jak główka penisa xD Podejrzewam że to szyjka macicy? Dlaczego mogła się tak obniżyć/spuchnąć? Czy to oznaka zapłodnienia czy jakiś skutek uboczny luteiny? Nie mogę na szybko iść do lekarza, nie wiem czy nie powinnam jej odstawić?
 
reklama
Biorę lek już drugi cykl i do tej pory zawsze mogłam włożyć tabletkę na głębokość palca, dzisiaj szyjka jest bardzo nisko, nie wiem czym jest to spowodowane, nie jestem nawet pewna czy się tak obniżyła czy może spuchła bo była obolała przy dotknięciu... Zastanawiam się czy ta luteina jednak coś tam nie zaszkodziła?
 
Biorę lek już drugi cykl i do tej pory zawsze mogłam włożyć tabletkę na głębokość palca, dzisiaj szyjka jest bardzo nisko, nie wiem czym jest to spowodowane, nie jestem nawet pewna czy się tak obniżyła czy może spuchła bo była obolała przy dotknięciu... Zastanawiam się czy ta luteina jednak coś tam nie zaszkodziła?
Luteina może jedynie pomoc a nie zaszkodzić.
 
Biorę lek już drugi cykl i do tej pory zawsze mogłam włożyć tabletkę na głębokość palca, dzisiaj szyjka jest bardzo nisko, nie wiem czym jest to spowodowane, nie jestem nawet pewna czy się tak obniżyła czy może spuchła bo była obolała przy dotknięciu... Zastanawiam się czy ta luteina jednak coś tam nie zaszkodziła?
Szyjka macicy zmienia swoje położenie w zależności od fazy cyklu, to normalne.
 
Ja zachęcam do poznawania swojego ciała, żeby potem nie było niepotrzebnych wątpliwości. Dobrze wiedzieć co się gdzie ma, jaką mniej więcej ma konsystencję itd Edukacja to ważna rzecz :)

Dokładnie :) Ja dzięki temu że znam moje ciało mogłam zaobserwować że coś jest nie tak :)
 
Ty chcesz odstawić leki bez konsultacji z lekarzem na podstawie opinii osób na forum? Nie wydaje mi się żeby to był dobry pomysł. Może zadzwoń do swojego gina, opisz mu to wszystko jak tutaj i coś Ci doradzi (czy odstawić czy czekać do wizyty)?
 
Dokładnie :) Ja dzięki temu że znam moje ciało mogłam zaobserwować że coś jest nie tak :)
Skoro znasz swoje ciało to powinnaś też wiedzieć, że szyjka przed i tuż po miesiączce znajduje się bardzo niskio. Im bliżej owulacji to szyjka unosi się coraz wyżej i właściwie może być tak, że nie sięgniesz jej wtedy palcem.
 
reklama
Skoro znasz swoje ciało to powinnaś też wiedzieć, że szyjka przed i tuż po miesiączce znajduje się bardzo niskio. Im bliżej owulacji to szyjka unosi się coraz wyżej i właściwie może być tak, że nie sięgniesz jej wtedy palcem.
A gdybyś Ty bardziej uważnie czytała to wiedziałbyś,że autorka pytanie jest w drugiej fazie cyklu. A szyjkę ma nisko.
 
Do góry