reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyczuwam dziwną kulkę pod palcem przy aplikowaniu luteiny dopowchwowej

A gdybyś Ty bardziej uważnie czytała to wiedziałbyś,że autorka pytanie jest w drugiej fazie cyklu. A szyjkę ma nisko.
Czytałam, w 20dc. Czyli przed miesiączką. Czyli w drugiej fazie cyklu. Czyli DLATEGO szyjka znajduje się tak nisko. Więc nie wiem o co Ci tak naprawdę chodzi 😊
 
reklama
Napisałaś coś całkiem na odwrót.
Nie. Napisałam, że szyjka PRZED i tuż po miesiączce znajduje się bardzo nisko. Im bliżej owulacji to szyjka unosi się coraz wyżej i właściwie może być tak, że nie sięgnie się jej wtedy palcem 😊 co nadal nie zmienia faktu, że dziewczyna jest przed miesiączką i na tym etapie szyjka tak nisko to normalny objaw 😉
 
Nie. Napisałam, że szyjka PRZED i tuż po miesiączce znajduje się bardzo nisko. Im bliżej owulacji to szyjka unosi się coraz wyżej i właściwie może być tak, że nie sięgnie się jej wtedy palcem 😊 co nadal nie zmienia faktu, że dziewczyna jest przed miesiączką i na tym etapie szyjka tak nisko to normalny objaw 😉
Gdyby był to normalny objaw to bym nie pytała na forum ;) Już kilka razy tam palce miałam i wiem jaka jest szyjka w drugiej fazie cyklu, ale rzeczywiście mogłam to opisać nie jasno... W każdym razie okazało się że taka szyjka się u mnie pojawiła ze względu na ciąże, co prawda wcześnie testowałam bo jeszcze 4 dni do okresu, ale coś już widać
IMG_20210722_100142.jpg
 
Gdyby był to normalny objaw to bym nie pytała na forum ;) Już kilka razy tam palce miałam i wiem jaka jest szyjka w drugiej fazie cyklu, ale rzeczywiście mogłam to opisać nie jasno... W każdym razie okazało się że taka szyjka się u mnie pojawiła ze względu na ciąże, co prawda wcześnie testowałam bo jeszcze 4 dni do okresu, ale coś już widaćZobacz załącznik 1297076
Ja tu nic nie widzę, ale też zdjęcie jest kiepskiej jakości. Może na żywo coś faktycznie na nich jest. Nie zmienia to jednak faktu, że zmiany położenia szyjki są niemożliwe przed pozytywnym testem. Póki nie ma bety, w organizmie nie zachodzą żadne zmiany związane z ciążą.

Jak podejrzewasz ciążę idź na betę i sprawa będzie jasna.
 
reklama
Ja tu nic nie widzę, ale też zdjęcie jest kiepskiej jakości. Może na żywo coś faktycznie na nich jest. Nie zmienia to jednak faktu, że zmiany położenia szyjki są niemożliwe przed pozytywnym testem. Póki nie ma bety, w organizmie nie zachodzą żadne zmiany związane z ciążą.

Jak podejrzewasz ciążę idź na betę i sprawa będzie jasna.
Wiadomo, pierwsza rzecz jaką zrobiłam to beta - 34 więc pierwszy tydzień. Nie wiem co się zadziało w takim razie, zapytam ginekologa, skoro piszesz że nie związane z ciążą może to jakiś krwiak czy coś
 
Ostatnia edycja:
Do góry