reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyglądać sexy

Wczoraj w koncu wybrałam się do fryzjera, zrobiłam sobie pasemka i podcięłam i jestem bardzo zadowolona. Humor mi sie poprawił, ale oczywiscie życie wszystko musi popsuć, bo chciałam iść jeszcze do kosmetyczki na depilacje i henne brwi i nic z tego, bo nie było auta, a potem było juz za późno.
 
reklama
na Twoim miejscu eg (moim skromnym zdaniem) poszłabym do fryzjera a włosy zapuszczała dopiero jak mały podrośnie, bo półdługie włosy będą Ci bardzo przeszkadzały w opiece nad maluszkiem
dziecko404cl.gif
 
:) mnie dopiero teraz półgrzywka odrasta i jeszcze miesiąc i będę zakładać za ucho a takie włosy półdługie to albo milion wsuwek albo lecą do oczu,brr... ;)

a chodzę już jak pingwin,dosłownie !! :) i podryguję do muzyczki tak samo ;)

pingwin4wa.gif
 
A ja tylko troche podcięłam, bo własnie chodziło mi o to, żebym jeszcze mogła kitke zrobic.

A dziś pomalowałam sobie pazurki, ale chyba zmyję, bo pomalowane paznokcie przy moich spuchniętych parówach nie wyglądaja dobrze, zwłaszcza, że pomalowałam na ciemny kolor. Chyba zmienię na jakiś jasny.

A brwi sama musiałam sobie wydepilować. :(
 
A wiecie kobitki, że przed porodem trzeba zmyć cały lakier. Inaczej jakby się Wam trafiła np. nieplanowana cesarka to dostaniecie opieprz. Chodzi o to, że gdybyście dostały jakiegoś zakażenia (głównie tu chodzi o martwicę tkanek) to najszybciej się ją zauważa patrząc na paznokcie (czy nie sinieją)
 
karolinko jesli faktycznie ruszasz się tak jak ten pingwinek, to bardzo ładnie (tylko trochę w zwolnionym tępie ) :laugh: :laugh:

eg nie słyszałam szczerze mówiąc o tym lakierze, ale to chyba dotyczy tylko lakierów ciemnych, pod którym nie widać koloru paznokci, ale takich jasnych (półprzezroczystych) to chyba nie, bo pod takimi widać kolor paznokcia ( a juz na pewno widać jak sinieje), no ale tak czy inaczej dobrze wiedzieć...
 
Ja na paznokcie stosuję tylko i wyłącznie odżywki, bo jak się dowiedziałam że będę mamusią nosiłam tipsy i jak to zwykle bywa zaczęły mi odpadać, taki urok bycia w ciąży z tipsami. Tak więc poszlam do kosmetyczki i ostatecznie pozbyłam się swoich ślicznych paznokietków. Natomiast to co mi pozostało na palcach nie zasługuje nawet na miano namiastki paznokci. Teraz po 6 miesiącach pięlęgnacji zdrza mi s ię nawet troszkę zapuścić. Natomiast jeśli chodzi o włosy to już w 7 miesiącu zafundowłam sobie nautralny balejage żeby nie musieć  co chwilę latać na farbowanie odrostów.
 
reklama
ja parę miesięcy przed zajściem w ciążę ufarbowałam włosy na naturalny kolor(brąz) i bardzo się z tego cieszę bo nie musiałam dodatkowo martwić się odrostami... ale już planuję co zrobię jak urodzę ;D ;)
 
Do góry