reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyglądać sexy

Tak sobie myslę, że ja w ciąży jestem bardzo niezdecydowana. Kiedys jak sobie coś wymyśliłam odnośnie mojej fryzury, to od razu leciałam do fryzjera, a teraz od kilku m-cy się zastanawiam, zastanawiam,........
A musze dodać, że na mojej głowie to juz były chyba wszystkie kolory,( łącznie z czerwonym) i wszystkie długosci (od króciótkich po długie).
 
reklama
Pycha ja też raz miałam czerwone włosy ale z czystego przypadku :laugh: hihi,miałam bardzo rozjaśnione włosy i wzięłam sobie brązową płukankę żeby je przyciemnić a tu wyszedł rażący czerwień i tak musiałam jakiś czas chodzić,ale jak patrzę na zdjęcia z tamtego czasu... ;D dobrze że nie znałam wtedy jeszcze mojego męża bo pewnie do słubu by nie doszło ;)
 
Miałam wybrać się dzisiaj do tego fryzjera ale upał jest po prostu zniewalający. Nic mi się nie chce a Wam?
 
Mi sie tez nic dzis nie chce pol dnia przespalam.Co do fryzurki to mialam wloski do pasa oraz krociutkie teraz mam do ramion a kuzynka wczoraj mnie nie poznalam bo troche je podcielam no i rozstalam sie z balejazem.
 
ja też nie mogę się zdecydować czego chciałabym na tej mojej głowie... :)to chyba te hormony - brak zdecydoawnia i już...
a upał był dzisiaj okropny i prawdę mówiąc nie wyobrażam sobie jutrzejszego dnia, bo podobno ma być gorzej...a dzisiaj też najchętniej przespałabym cały dzień tylko niestety mój kochany syneczek mi na to nie pozwalał, no ale nie narzekam zbliża się noc i się wyśpię (mam taką nadzieję) ::)
 
Anulka jak znajomi Cię nie poznają to wróży Ci to bogactwo :)
Madziunia upał okropny,a wyszłam dziś z domu na 4 godz jak wróciłam to lało się ze mnie i nie mogłam ruszyć żadnymi kończynami :) takie upały najlepiej przesiedzieć w domu,bo zapowiadają jeszcze gorzej
 
A mnie tez nie poznają na ulicy, ostatnio nawet ciotka mnie nie poznała, ale to dlatego że zrobiłam sie okraglutka na twarzy.
Tez będę bogata :laugh:
 
Sukces udało mi się zmusić i pójsć do tego fryzjera, już mi grzywka do oczu nie leci :) Ale jak wstałam z fotela to została normalnie mokra plama. Muszę znaleźć salon z klimą. :)
 
przez te upały muszę tak często myć włosy że już mam dość.I jeszcze jak muszę tw włosy wysuszyć to dostaje szału,muszę znaleźć w tej suszarce opcję chłodnego nawiewu :)
 
reklama
Do góry