reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyglądać sexy

reklama
Oj Klementynko mnie też to strasznie wkurza!!!! :mad:
Albo znajomi: "pokaz brzuszek, pokaż brzuszek!!!" :mad: albo "daj dotknąć!!!" :mad:
A dziś dokładnie sprawdzałam, w każdym lustrze w domu i tez jeszcze nie mam liniii.
 
klementynka mnie rzadko się zdarza że chcą dotykać brzuszka.Ale nie miałabym nic przeciwko :) ogólnie mówi się że dotykanie brzuszka przynosi szczęście ,np.tym którzy starają się odziecko :) może nie wiesz że niektórzy Twoi znajomi mają takie plany :D
 
Wlasnie byla u mnie kolezanka siostry i powiedziala ze jakby nie wiedziala ze jestem w ciazy to pomyslalaby ze przytylam troszke bo jak na 6miesiac to nie wygladam.A mi tak jakos ostatnio wciecie w tali zaczyna znikac i to chyba z dnia na dzien.
 
to też zależy jak się ubierasz anulka ja polecam obcisłe ciuchy wokół brzuszka i na pewno już nikt się nie pomyli :) a ostatnio odebrałam zdjęcia jak byłam w 4 miesiącu ciąży w zoo,i wtedy wydawało mi się że już po mnie widać,ale jak zobaczyłam zdjęcia... myślałam że pęknę ze śmiechu :D szczuplutka byłam jak przed ciążą :D (chociaż guzik ciężko było mi zamknąć :) )
 
W roznych ciuszkach chodze ale dzis wlasnie mam obcisla bluzeczke a Ewa widziala mnie miesiac temu a mimo to .....A jak ubiore szersza bluzeczke(przed ciaza je nosilam) to juz w ogole nikt sie nie orientuje ze nosze w sobie fikajacego bobaska.
 
a to też jest ciekawe bo niby nic nie widać ale kopniaczki już można czuć,te maleństwa to na początku chowają się chyba między naszymi wnętrznościami :) raz za wątróbkę, raz za jelitko ;)
 
A po mn i emoje drogie to jużw trzecim miesiącu było widać... bo ludzię się pytali.. a teraz jak pojechałam na wczasy to sie roizeszła plotka że już urodziła... i temu mnie nie ma hihi...
 
no właśnie wszystko zależy w jakich ciuchach się chodzi, u mnie znajomi też myślą że przytyłam i tyle, bo po twarzy to się trochę zaokrągliłam...
 
reklama
a jeszcze chciałam dodać że mimo że cieszę się ze jestem w ciąży i jestem z tego dumna to tak jakoś nie moggę się przełamać do chodzenia w obcisłych uwydatniających brzuszek bluzeczkach... jakoś tak dziwnie się czuję :) :) :)
 
Do góry