reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wymaz na paciorkowca a infekcja

Christine0518

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Styczeń 2020
Postów
16
Wymaz na paciorkowca miałam pobrany w 33 tc, wynik ujemny, był to wymaz jedynie z pochwy. W 36 tygodniu ciąży miałam infekcje, brak posiewu, przypisany antybiotyk i lek przeciw grzybicy, dolegliwości ustąpiły. Chciałam pobrać jeszcze raz wymaz na paciorkowca po tej infekcji ale ginekolog stwierdził, ze nie ma takiej potrzeby. Chciałam dopytać czy któraś z pań orientuje się czy faktycznie po przebytej infekcji nie ma konieczności powtarzania badania na gbs? I czy miałyście pobierany wymaz tylko z pochwy, czy również z odbytu?
 
reklama
Wymaz na paciorkowca miałam pobrany w 33 tc, wynik ujemny, był to wymaz jedynie z pochwy. W 36 tygodniu ciąży miałam infekcje, brak posiewu, przypisany antybiotyk i lek przeciw grzybicy, dolegliwości ustąpiły. Chciałam pobrać jeszcze raz wymaz na paciorkowca po tej infekcji ale ginekolog stwierdził, ze nie ma takiej potrzeby. Chciałam dopytać czy któraś z pań orientuje się czy faktycznie po przebytej infekcji nie ma konieczności powtarzania badania na gbs? I czy miałyście pobierany wymaz tylko z pochwy, czy również z odbytu?
Po infekcji nie trzeba raczej powtarzać, ja miałam robiony wymaz z pochwy i odbytu w 36tc
 
Do góry