reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wymiar czasu pracy

niuni

mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
6 Kwiecień 2006
Postów
823
Witam,
obecnie jestem zatrudniona na umowę o dzieło, rozliczam się z wykonanego zadania ale i wg stawki godzinowej. Zadanie co miesiąc mam podobne, ale różni się czas jego wykonania ze względu na różne czynniki.
Od 2.11 br mam zostać zatrudniona na czas nieokreślony, ale również w nienormowanym czasie pracy. Z tym, że mam pracować na pełen etat, ale w godzinach przez siebie ustalanych z dnia na dzień.
Jaki wymiar czasu pracy winien widnieć na mojej umowie?

Pozdrawiam,
Anna
 
reklama
Witam,
obecnie jestem zatrudniona na umowę o dzieło, rozliczam się z wykonanego zadania ale i wg stawki godzinowej. Zadanie co miesiąc mam podobne, ale różni się czas jego wykonania ze względu na różne czynniki.
Od 2.11 br mam zostać zatrudniona na czas nieokreślony, ale również w nienormowanym czasie pracy. Z tym, że mam pracować na pełen etat, ale w godzinach przez siebie ustalanych z dnia na dzień.
Jaki wymiar czasu pracy winien widnieć na mojej umowie?

Pozdrawiam,
Anna

Sama Pani sobie odpowiada: pełny etat, zadaniowy czas pracy.
 
czy przy takim zadaniowym czasie pracy obowiązuje mnie szczegółowe informowanie pracodawcy w których godzinach wykonuję pracę?
Czy powinnam np. raz w tyg. składać raport w którym planuję jak będzie wyglądał mój następny tydzień pracy- na zasadzie np:
w pon. 8:00-14:00 zadanie 1, 16:00-18:00 zad. 1 cd.
itd?
Czy jest to kompletnie zbędne z założenia że jest to czas typowo zadaniowy i mam sie zmieścic w przeciętnie 40 godz. tyg pracy i informować o zwolnieniach i urlopach?
 
Do góry