reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik Beta HCG interpretacja

reklama
Dziewczyny pomocy ! Jestem już po 3 poronienianich.
Miesiączka 6luty 2024
Beta hcg 1.03.2024 - 32.49
Beta hcg 2.03.2024 - 54.94
Wiem że powinno wykonywać się bete po 48 godzinach ale nie wytrzymałam czy ten przyrost jest dobry ?
 
Dziewczyny pomocy ! Jestem już po 3 poronienianich.
Miesiączka 6luty 2024
Beta hcg 1.03.2024 - 32.49
Beta hcg 2.03.2024 - 54.94
Wiem że powinno wykonywać się bete po 48 godzinach ale nie wytrzymałam czy ten przyrost jest dobry ?
Czemu pytasz o to pod każdym tematem?

Istnieje coś takiego, jak kalkulator beta hcg.
Znajdziesz go po wpisaniu w wyszukiwarkę. Przyrost oblicza się po 48 lub 72 godzinach. Wynik po 24h jest niemiarodajny, więc ciężko cokolwiek powiedzieć, ale rośnie.
 
Czemu pytasz o to pod każdym tematem?

Istnieje coś takiego, jak kalkulator beta hcg.
Znajdziesz go po wpisaniu w wyszukiwarkę. Przyrost oblicza się po 48 lub 72 godzinach. Wynik po 24h jest niemiarodajny, więc ciężko cokolwiek powiedzieć, ale rośnie.
Dziękuję za Odpowiedź. Czemu pytam pod każdym postęp? Bo chyba dostaje na glowe.. jestem po 3 poronieniach.. I poprostu mam nadzieje , ze tym razem się uda..
 
reklama
Dziękuję za Odpowiedź. Czemu pytam pod każdym postęp? Bo chyba dostaje na glowe.. jestem po 3 poronieniach.. I poprostu mam nadzieje , ze tym razem się uda..
W tamtych ciążach beta nie przyrastała prawidłowo?
Czy badałaś przyczynę poronień, w szczególności trombofilię?
 
Do góry