reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik nasienia

Mia991

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Maj 2020
Postów
79
Witam, odebrałam wyniki męża czy mogłabym prosić o interpelacje, z góry dziękuję 😊
Dodam że wynik pierwszego zdjęcia na końcu jest ujemny "-", natomiast drugie zdjęcie i pierwsze wartości to są %.
 

Załączniki

  • IMG_20210802_161254.jpg
    IMG_20210802_161254.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 287
  • IMG_20210802_161207.jpg
    IMG_20210802_161207.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 81
reklama
Co to może znaczyć właśnie o tej małej ruchliwości? I z tego co widać to typ D jest duży %
Że plemniki są ograniczonej ruchliwości i mogą nie dostrzec do komórki jajowej. A+B powinno być minimum 32%.

Ale bardzo ważna jest morfologia plemnika. A jej wyników nie masz podanych.
Wg mnie trzeba powtórzyć badanie, najlepiej wg wytycznych WHO, a potem konsultacja u urologa/androloga.
 
Że plemniki są ograniczonej ruchliwości i mogą nie dostrzec do komórki jajowej. A+B powinno być minimum 32%.

Ale bardzo ważna jest morfologia plemnika. A jej wyników nie masz podanych.
Wg mnie trzeba powtórzyć badanie, najlepiej wg wytycznych WHO, a potem konsultacja u urologa/androloga.
Morfologie miał robiona mąż natomiast wyników jeszcze nie ma 😊
Czyli szansa na ciążę jest ciężkal...
 
Że plemniki są ograniczonej ruchliwości i mogą nie dostrzec do komórki jajowej. A+B powinno być minimum 32%.

Ale bardzo ważna jest morfologia plemnika. A jej wyników nie masz podanych.
Wg mnie trzeba powtórzyć badanie, najlepiej wg wytycznych WHO, a potem konsultacja u urologa/androloga.
A jeśli chodzi o wytyczne who to sprawdzaliśmy i się różnią niestety...
 
A jeśli chodzi o wytyczne who to sprawdzaliśmy i się różnią niestety...
Te wytyczne WHO to właśnie A+B>=32%
Nie ma morfologii dlatego napisałam, żeby powtórzyć zgodnie z WHO.
Poczekaj na wyniki morfologii najpierw. twój mąż ma dużą ilość, jeśli morfologia będzie dobra to nie przejmowalabym się lekko obniżona ruchliwością.
Długo się staracie ?
 
Te wytyczne WHO to właśnie A+B>=32%
Nie ma morfologii dlatego napisałam, żeby powtórzyć zgodnie z WHO.
Poczekaj na wyniki morfologii najpierw. twój mąż ma dużą ilość, jeśli morfologia będzie dobra to nie przejmowalabym się lekko obniżona ruchliwością.
Długo się staracie ?
Już jakiś czas... Moje badania są w porządku :)
 
reklama
Nie wygląda to aż tak źle. Jeśli morfologia będzie dobra, to ja bym się tu winy dużej nie doszukiwała... Bierze partner jakieś witaminki typu chociaż fertilman? Trochę ruchu do tego, zdrowa dieta.
A jakie badania Ty robiłaś? Tych badań są dziesiątki. 🙈 Rozumiem, że monitoring miałaś i z owulacja też jest wszystko ok?
 
reklama
Do góry