reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik testu

Dołączył(a)
19 Sierpień 2022
Postów
3
witam , piszę do was z zapytaniem czy zdążyło się u was że test ciazowy bel pozytywny po godzinie od wykonania ? Dodam że dziś powinnam dostać okresu a pojawiło się prawe nic, miałyście podobnie ?
 
reklama
witam , piszę do was z zapytaniem czy zdążyło się u was że test ciazowy bel pozytywny po godzinie od wykonania ? Dodam że dziś powinnam dostać okresu a pojawiło się prawe nic, miałyście podobnie ?
Zdarza się, że kreska pojawia się po godzinie czy dwóch. Taki test jest nieważny.
Test test ważny tylko i wyłącznie wtedy, gdy kreska pojawi się do 3-5minut .
 
witam , piszę do was z zapytaniem czy zdążyło się u was że test ciazowy bel pozytywny po godzinie od wykonania ? Dodam że dziś powinnam dostać okresu a pojawiło się prawe nic, miałyście podobnie ?
Tak, mi ostatnio 😉 nie odczytuj testu po czasie wskazanym na opakowaniu.
 

Załączniki

  • 8BE853E4-D206-4603-BB7D-FA9A07ECFD3A.jpeg
    8BE853E4-D206-4603-BB7D-FA9A07ECFD3A.jpeg
    451,8 KB · Wyświetleń: 85
I teraz zostanę zjechana, ale u mnie tak było, ale tylko i w przypadku Pinka 10. W ciągu 5 minut nie pojawiła się kreska, a gdy spojrzałam na niego drugi raz, po około godzinie, dwóch, była baaardzo delikatna kreska. Miałam tak dwukrotnie. Raz beta wynosiła wtedy 30, a raz 17. Wiem jednak, że nie powinno się tak robić :)
 
I teraz zostanę zjechana, ale u mnie tak było, ale tylko i w przypadku Pinka 10. W ciągu 5 minut nie pojawiła się kreska, a gdy spojrzałam na niego drugi raz, po około godzinie, dwóch, była baaardzo delikatna kreska. Miałam tak dwukrotnie. Raz beta wynosiła wtedy 30, a raz 17. Wiem jednak, że nie powinno się tak robić :)
Ja też tak miałam na pinku strumieniowym :) i ciąży z tego nie było 🤷‍♀️
 
reklama
Ja też tak miałam na pinku strumieniowym :) i ciąży z tego nie było 🤷‍♀️

Ponoć one różnią się od siebie, ja używałam tylko płytkowych. Niemniej jednak nie powinno się tak robić, ale zawsze po prostu nawet i 12h później miałam biel Vizira, więc gdy po godzinie był cień cienia, to leciałam na betę.
 
Do góry