reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik Toxoplazmozy przed inseminacja-pomocy !!

Dołączył(a)
23 Luty 2019
Postów
4
Cześć Dziewczyny, staramy się o pierwszą dzidzie. Byłam przygotowywana do pierwszej inseminacji, zrobiłam wszystkie badania w tym Toxoplazmoze. Po 2 cyklach i zażywania clo byłam zapisana na zabieg jednak w ostatniej chwili Pani doktor stwierdziła że toxo igm 1,13 za wysoka na zrobienie inseminacji, toxoplazmowa igg powyżej 500. Zrobiłam tydzień później Toxoplazmoze igm i wyszła 0,9 czyli w normalnie jednak zrobiłam badanie zgodnie z zaleceniem lekarza wczoraj i wynik 1,1 dodatni. Konsultowalam się z innym ginekologiem i stwierdził że skoro mam przeciwciała to oznacza że zakażenie jest stare więc nie ma czym się martwić. Jakie były Wasze wyniki badań przed inseminacja? Zaczynam mieć wrażenie że Pani chce nas wyciągnąć na pieniądze, im więcej wizyt tym lepiej...dla niej.
 
reklama
Proponuję zrobić awidnosc i z tego będzie wiadomo kiedy była przebyta choroba. U mnie IgG 137 i IgM 0,73 na podstawie awidnosci stwierdzono, że mam przechorowane juz
 
Do góry