reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badań itd czyli co słychać po wizycie u gina...

Ja po wizycie... Wszystko OK :)
A nasza Mała Kruszyneczka waży 2973g, termin z USG dalej wychodzi na 4.08 :).

Patrząc na wage to ta Wasza kruszyneczka chyba chce spełnić życzenie tatusia;-) I faktycznie wyjdzie sporo przed terminem :-)



Ja miałam dzisiaj niespodziewaną wizytę w szpitalu. Spadłam ze schodów i nie czułam ruchów malutkiej. Najadłam sie strachu, ale KTG nie wykazało zmian, więc ze spokojem wróciłam do domku. Jutro mam wizyte u gina i lekarz w szpitalu kazał mi się zgłosić na nią, abym była podwójnie spokojna...
 
reklama
Dziewczyny super że po wizytach ok!!
Mitemil rany kobieto uważaj!!Upadek ze schodów!!!:szok:Dobrze że wam się nic nie stało!!!

A ja już nie miałam siły wczoraj Wam napisać co po wizycie od razu poszłam spać bo byłam taka zmęczona.
Więc po wizycie to tak: mały waży 2255g z USG wychodzi termin też koło 10 sierpnia więc ok.Serduszko bije prawidłowo,ułożony jest główką na dół.Ale jest koło szyi owinięty pępowiną-doktorka mówiła że jest luźno i nic nie ściska ale i tak się tym zmartwiłam.To pewnie od tego jego ciągłego przekręcania się,nawet jak robiła mi USG to się obracał kilka razy.
A i mam rozwarcie zewnętrzne na pół centymetra.
 
Dziewczyny super ze wszystko ok duze te wasze dzieciaczki
Mitemil dobrze ze z wami wszystko w porzadku uwazaj na siebie i ostroznie po schodach
 
Mitemil jeszcze nic nie wiadomo czy nie urodziny, 24.07 to moje marzenie (znacząca data :))) ), a kiedy wyjdzie to nie wiem ... Więc może jeszcze urodzimy tego samego dnia :).
 
Twoje usg wskazuje termin na poczatek sierpnia, wiec jest szansa, że zrobicie tacie prezent.
Przynajmniej opowiesz jak było ;-)

A po wizycie u gina tylko lepiej. Wyniki w normie, usg bez zmian. Mała zdrowa, ruchliwa, wymiarowa... Od dzisiaj też dostałam L4, gdyż pan doktor stwierdził, ze mam dać dziecku odpocząć tym bardziej, ze ostatnio miałyśmy troche wrażeń (niekoniecznie pozytywnych).
 
Ostatnia edycja:
Deli, ale pulpecika masz:-) Ja mam termin tez na 4 sierpnia i jak pomysle ze moze tez prawie 3 kilowe bobo w brzuchu nosze to sie nie dziwie ze mi tak ciezko

Malinka-
nie martw sie na zapas ta pepwina, moja siostra widziala na porodowce ze czasami sie z wezami na szyi dzieciaczki rodza i wszystko ok jest,
no ale wiadomo ze jak chodzi o swoje dziecko to sie czlowiek zamartwia , ja zreszta mam schiza tez z ta pepowina:-(

Mitemil- dobrze ze sie nic nie stalo, ufff, uwazaj kobieto na siebie, niestety zwinne jak gazele to teraz nie jestesmy...
 
Bardzo milo jest slyszec ze wszystko u Was ok.

Ja mialam dzis dosc dziwna wizyte (kwalifikacja w szpitalu do porodu w immersji wodnej i zzo). Lekarka mnie zbadala i powiedziala ze macica i glowka dziecka sa bardzo nisko. No wiec ja ja pytam co to moze oznaczac?! Ona na to: bedzie nam pani wczesniej rodzila:baffled: ale w sumie to nie na pewno bo szyjka nie gotowa do porodu. Ja na to spanikowana ze to przeciez za wczesniej! A ona: to jeszcze by pani chciala poczekac? Na co ja: oczywiscie! ze dwa tygodnie! Na co ona pod nosem burczy: Dwa tygodnie mowi pani, no zobaczymy, zobaczymy jak to bedzie. Wiec juz zglupialam po czym ona do mnie: wie pani ze nie damy znieczulenia do porodu? Ja na to: jak? dlaczego?! Ona: no w 36 t.c. nie mozemy znieczulac do porodu! Ja na to ze przeciez nie wiadomo kiedy urodze! A ona: no tak, no tak, zobaczymy jak to bedzie. Wyprowadzila mnie z rownowagi ta kobieta:baffled: Dobrze ze w srode ide do swojego gina i wyjasnie to obnizenie sie mojego brzucha.
 
reklama
Mola - o rany! Na kogo trafiłas!!! Faktycznie dobrze, że w środę masz wizytę u swojego gina..

a swoją drogą, dlaczego nie znieczulają w 36tc??? nie rozumiem....
 
Do góry