reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badań itd czyli co słychać po wizycie u gina...

reklama
czy któras z was miała ketony w moczu?? ja mam 15mmol/l a norma do 5- co to moze oznaczac?

Moje wyniki badań:
Leukocyty 10,6 norma do 10
neutrofile 7,74 norma do 7
limfocyty 19 norma od 20-45

ciężar moczu 1,010 a norma od 1,015
te ketony 15 norma od 0-5
czy te wyniki mogą niepokoic? zawsze miałam wszystko w porządku
 
MUSZYNIANKA nic Ci niestety nie pomogę.. najlepiej zadzwoń do gina jeśli jestes bardzo niespokojna
 
Ja po wizycie... Wszystko OK :)
A nasza Mała Kruszyneczka waży 2973g, termin z USG dalej wychodzi na 4.08 :).
 
Ostatnia edycja:
Ja tez dzis bylam u gina,wszystko dobrze,dzidzia glowa w dol,serduszko wporzadku,a siusiak dalej nie urosl...hi,hi....:-D:-D:-D
2 kg do przodu,czyli juz mam na + 10 kg.,wiec nie jest tak zle....:tak:
Szyjka sie trzyma,lozysko ok,wod plodowych dostatek,wiec nic dziwnego ze dzidzi tam dobrze...hi,hi.....
Wyniki ok...no to by bylo tyle....nastepna wizyta 30 lipca.....:happy2:
 
lubie jak kazda dobre wiesci przynosi :tak:

o ile dobrze pamiętam Deli to nie kupowałaś za wiele ubranek na 56, i dobrze bo pewnie nie za bardzo sie przydadzą. Fajnie że wszystko ok z Oliwką
 
reklama
ja tez dziś po wizycie- szyjka trzyma, pomiarów dziś nie robił, zrobimy następnym razem 20.07
troche przyglądał się łożysku- przepływom bo powiedziałam że mi ostatnie dni ciśnienie skacze...i to tak dziwnie - np 130 na 47 albo 145 na 55 - czyli jedno za wysokie, drugie za niskie - czuję się wtedy paskudnie :( ale u lekarza miałam wzorcowe 120/80 ....i przepływy tez wychodziły raczej ok, jeden pomiar tak na granicy...musze chyba po prostu za jakieś naturalne metody obniżania ciśnienia wziać....znacie coś? no a opuchlizna u mnie tez masakryczna - dziś w sumie pierwszy raz wstałam spuchnieta bo do tej pory puchłam na wieczór, a teraz jest już coraz bardzioej niefajnie
 
Do góry