reklama

wyniki badan moczu i morfologii

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez kk2910, 26 Kwiecień 2008.

1. kk2910

kk2910 Zaciekawiona BB

WITAM, MOJA CÓRECZKA 6M, W WNIKU MORFOLOGI WYSZŁO PLT 504, A W MOCZU PISZE BIAŁKO 2, NABŁONKI LICZNE WPW OKRĄGŁE I NIELICZNE WIELOKĄTNE, CZY KTÓRAŚ Z MAM SPOTKAŁA SIĘ Z TAKIMI WYNIKAMI.:no:BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDZ

2. aniadavid

aniadavid Fanka BB :)

3. reklama
  4. anetah

anetah Zaangażowana w BB

Witam serdecznie. Nie miałam potrzeby zapoznawać się z normami morfologii więc nie wiem czy jest dobra ale kiedyś od lekarza słyszałam taką opinię że gdyby przebadać wszystkie dzieciaczki w tym wieku to 90 procent z nich ma słabą morfologię a poprawia się sama jak podrosną i zaczną jeść więcej urozmaiconych pokarmów. Jeśli chodzi o wyniki moczu to białka nie powinno być. Ja mam dziecko z wadą układu moczowego i wiem że bardzo ważne jest aby leukocyty czyli krwinki białe były w normie gdyż zawyżone świadczą o stanie zapalnym. Ta norma to 0-10wpw. Tak czy inaczej nie jestem lekarzem więc najlepszym rozwiązaniem będzie aby te wyniki zobaczył pediatra i to w miarę szybko aby szybko działać. Życzę zdrowia i pozdrawiam.

5. ania_zywa

ania_zywa Gość

PLT są to płytki krwi. MOja Hania też miała zawsze podwyższone (a miała często morfologię robioną) i nie ma się o co martwić. U małych dzieci płytki krwi są podwyższone w przypadku, gdy krew pobierana jest z palca. Także wynik krwi nie powinien Cię niepokoić:-).
    A co do moczu to napewno należałoby się skonsultować z pediatrą. Może to po prostu zapalenie pęcherza moczowego, u dziewczynek łatwiej o infekcje układu moczowego. Głowa do góry:tak:.

6. kk2910

kk2910 Zaciekawiona BB

dziękuje bardzo za odpowiedż. jutro idziemy powtórzyć mocz zobaczymy jak nam wyjdzie teraz.

7. kk2910

kk2910 Zaciekawiona BB

Mocz Wyszedł Dobrze Bez Białka,trochę Sie Uspokoiłam Pani Z Laboratorium Powiedziała że Wyniki Są Dobre

Poleć forum