reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYNIKI BADAŃ

karola-04

Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)
Dołączył(a)
9 Sierpień 2006
Postów
4 626
CZEŚĆ MAMY. WŁAŚNIE SIĘ TU ZAREJESTROWAŁAM I PEWNIE STANIE SIĘ PRZEGLĄDANIE TEGO FORUM MOIM RYTMEM DNIA.WESZŁAM TU BO STRASZNIE`SIĘ MARTWIĘ A NIE CHCE NIKOGO MARTWIĆ. ODEBRALAM WYNIKI BADAŃ. KREW OK A MOCZ KOSZMAR.WSTRĘTNE LEUKOCYTY :( TYDZIEŃ TEU MIAŁAM ICH 6-12 BRAŁAM UROSEPT I WITAMINE C PO TYGODNIU JEST ICH DWA RAZY TYLE. CO ROBIC CO TO ZNACZY RATUJCIE
 
reklama
chyba najlepszym wyjściem będzie telefon lub wizyta u gina, leczenie na własną rękę w ciąży może być ryzykowne... tak więc ja czekam na info co Ci lekarz zaleci :)

moje badania póki co ok, choć w moczu pojawił się ślad białka, ale już go nie ma ufff
za tydzień albo 2 idę znów
 
O fajnie że ktoś to czyta :) wczorja nie wytrzymałam i rano już byłam na expresowej wizycie z samych wyników zapisał mi DUOMOX 500g przez tydzień- no i mamy antybiotyk podobno to pochodna penicyliny i nie zaszkodzi dzidzi w ulotce też nie ma przeciwskazań dla ciężarnych wiec biorę oby było lepiej :) po południu będę miała normalne badanie na fotelu to sie dokładnie wszystko wyklaruje. A miałam nie być panikarą :-[.
 
zanim doszłam do twojej ostatniej wiadomości tak sobie pomyślałam że ziółka nie wystarczą tylko pomoże antybiotyk. nie martw się też czytałam gdzieś że ten antybiotyk jest ok, więc wracaj szybko do zdrówka. ;)
 
Moje badania tez ok.
Karola,nie chcialabym Cie martwic,ale bialkomocz moze byc grozny .Skoro masz leki,to na pewno bedzie juz tylko lepiej :).
pozdrawiam,zyczac wszytkim duuuuuzo zdrowka :) :) :)
 
:) własnie odebrałam wyniki badań i chyba mogę się cieszyć tych moich szalonych leukocytów mam od 2-4 w osadzie bo w moczy nic.no ale za to pojawił sie slad ciał ketonowych. robiłam przezierność karkowo nosową i wszytko extra mam wszystko nagrane na DVD najlepsza pamiątka :)
Pozdrawiam. A teraz już myśle o ślubie o w sobotę 02 wrzesnia czas powiedzieć sobie TAK :)
Trzymajcie się mamuśki ;D
 
reklama
Do góry