reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badania nasienia

Dołączył(a)
13 Wrzesień 2021
Postów
3
Witam. Co mogą oznaczać takie wyniki badań? Czy da się to leczyć? Narazie rozumiem, że jestem bezpłodny..
Screenshot_20210913-091059_Acrobat for Samsung.jpg
 
reklama
Przykro mi, niestety nie wykryto plemników w ejakulacie. Badanie należy powtórzyć.
Z tym wynikiem udałabym się do dobrego urologa.

Ponadto rozważyłabym alternatywne metody wspomagania rozrodu.
Jest możliwość pobrania nasienia prosto z jądra (biopsja).
Kolejna możliwością jest skorzystanie z nasienia dawcy.

Ale zanim to wszystko, najpierw do urologa i powtórzyć badanie. Na pewno czeka was leczenie.

Powodzenia!!!!
 
To jeszcze nie wszystko stracone.. ale widać że się dobrze nie zapowiada
Oczywiście, że nie wszystko stracone!!!

Walczcie, bo warto. Ja też nadal walczę, nie udało się pierwsze podejście do in vitro ale sie nie poddajemy.
Ten jeden jedyny plemnik potrzebny do zapłodnienia znajdą, nawet po biopsji!!! A może masz żylaki albo niedrożne nasieniowody? Lekarz sprawdzi to wszystko.
3mam kciuki. [emoji854]

P.S. polecam akademię płodności jako terapię wspomagająca. Mają fajne wskazówki dla mężczyzn.
 
Do góry