reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki beta HCG pomoc w interpretacji

Dołączył(a)
15 Kwiecień 2022
Postów
6
Cześć dziewczyny.
Ostatnią miesiączkę miałam 9.03.
Była to pierwsza po odstawieniu anty. Tydzień temu robiłam 2 testy BOBO, które mają czułość 10mlU. Oba wyszły pozytywnie. Co prawda kreski były blade ale były. Wczoraj byłam u lekarza. Na usg nic nie widział. Dostałam skierowanie na betę. Dziś odebrałam wyniki 239,10 mlU. Mam okropne miłości, ciągle zawroty głowy. Co o tym sądzicie? Kompletnie nie znam się na tych wynikach i nie wiem co myśleć... Może któraś z Was pomoże rozwiać wątpliwości?
 
reklama
To ciąża 😇 gratuluję 😇przy wartości ok 1000lekarz może zobaczyć już pęcherzyk ciążowy 😇 polecam umówić się za 2tyg do gina 😇 jeżeli chcesz sprawdzić czy ciąża się rozwija po 48h możesz zrobić powtórzenie badania
 
Powtórz sobie betę. Najlepiej zrobić w odstępach 2 dni , ale teraz Święta, nie każda ma możliwość żeby w jej miejscowości robili w weekendy.
Ja np robiłam w odstępie aż tygodnia 🙊
Grunt że był spory przyrost, o resztę lekarz i tak nie pytał 😉
Fajny prezent na święta 😊
 
Z wczesną ciążą jest tak, że jednego dnia lekarz nic nie zobaczy, a na drugi dzień tak. Albo jednego dnia serduszka nie ma, a za 3 dni już jest. Jeden dzień potrafi zrobić ogromną różnicę. Cierpliwości :)
 
Powtórz sobie betę. Najlepiej zrobić w odstępach 2 dni , ale teraz Święta, nie każda ma możliwość żeby w jej miejscowości robili w weekendy.
Ja np robiłam w odstępie aż tygodnia 🙊
Grunt że był spory przyrost, o resztę lekarz i tak nie pytał 😉
Fajny prezent na święta 😊
Właśnie... chcieliśmy zrobić rodzicom prezent na święta ale teraz nie wiem, czy ich informować jeśli jest tak wcześnie...
 
Dzięki za odpowiedź! ❤️
Naczytałam się dziś tyle, że zwątpiłam i wydaje mi się, że jednak ta beta jest troszkę za niska jak na taki czas od 1 dnia okresu 😪
 
Dzięki za odpowiedź! ❤️
Naczytałam się dziś tyle, że zwątpiłam i wydaje mi się, że jednak ta beta jest troszkę za niska jak na taki czas od 1 dnia okresu 😪
Beta startuje od 0 😇 ja miałam parę dni po@ betę powyzej 100:) także spokojnie 😅 teraz najważniejszy przyrost ☺
 
reklama
Dzięki za odpowiedź! ❤️
Naczytałam się dziś tyle, że zwątpiłam i wydaje mi się, że jednak ta beta jest troszkę za niska jak na taki czas od 1 dnia okresu 😪
Dobrze zsbys sprawdziła przyrost , to da jakiś obraz , fakt moglabyc wyższa, ale tak naprawdę nie wiadomo kiedy była owulacja, po odstawieniu tabletek ,woec nie ma się co martwić na zapas
 
Do góry