reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki bhcg

Natka2021

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Grudzień 2020
Postów
54
Witajcie, 1.5temu bylam u gin byl pęcherzyk i mala kropeczka wyliczyła ze 6t+3d. W pon zrobiłam bete wyszła 143481, 0 mlU/ml powtórzyłam po 48h i dzisiaj wyszla 153925, 0 mlU/ml .. Czy nie za maly przyrost? Wariuje.. Ponoc jesli rośnie jest ok.
 
reklama
Witajcie, 1.5temu bylam u gin byl pęcherzyk i mala kropeczka wyliczyła ze 6t+3d. W pon zrobiłam bete wyszła 143481, 0 mlU/ml powtórzyłam po 48h i dzisiaj wyszla 153925, 0 mlU/ml .. Czy nie za maly przyrost? Wariuje.. Ponoc jesli rośnie jest ok.
A ze tak zapytam kto “mądry” kazał badać betę na tym etapie ? 🤔
 
Betę bada się na początku ciąży…
Żeby ciąże potwierdzić i ewentualnie sprawdzic jej wartości czy prawidłowo przyrastają . Tylko na początku podwaja ona swoją wartość … potem jej przyrosty stopują…
Badanie Bety na tym etapie to głupota … to tylko dodatkowy stres i zaprzątanie sobie głowy . Na tym etapie to już kontrola usg - ona prawdę Ci powie czy ciąża się rozwija i dziecko prawidłowo rośnie .
 
Moim zdaniem przy tej wielkości beta powinien być pęcherzyk z bijącym serduszkiem. Dla własnego spokoju umówiłabym się na wizytę jeszcze w tym tygodniu (chociażby na dzisiaj).
Szkoda Twoich nerwów, a stres ciąży nie służy.
 
reklama
Moim zdaniem przy tej wielkości beta powinien być pęcherzyk z bijącym serduszkiem. Dla własnego spokoju umówiłabym się na wizytę jeszcze w tym tygodniu (chociażby na dzisiaj).
Szkoda Twoich nerwów, a stres ciąży nie służy.
Myśle dokładnie to samo co koleżanka , u każdego może inaczej ale u mnie akurat w 6 tyg i 3 dniu był już zarodek z bijącym serduszkiem .
 
Do góry